Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szemüveges, nem vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemüveges, nem vékony lány is lehet dögös?

Figyelt kérdés

Lehet annyira dögös, hogy a menöbb pasik is észre vegyék?

Tényleg nem vagyok kövér,de nem is vékony.

162cm és 58kg.


2010. szept. 4. 01:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Kérdező! Linkelj egy arctalan képet magadról, és akkor tudok tanácsot adni, hogy hogy milyen fogásokkal legyél dögös és szexi.
2010. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
ha minden kötél szakad akkor köpd le jó közelröl. szerintem odafog rád figyelni.
2010. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
ugyanannyira lehetsz dögös mint egy nem szemüveges vékony lány... hülye kérdés már bocs
2010. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
Igen lehetnek dögösek aranyosak és szépek:)
2010. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Képek:


[link]


[link]

2010. szept. 4. 10:47
 16/27 anonim ***** válasza:
Miazhogy!!!
2010. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tobb ilyen lany kene!!! Tokeletes alakod van!! 16/F
2010. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

De hülye vagy, kérdező!


Te vékony vagy! Ha emellé a test mellé jön a szemüveg, az arcod is biztos ilyen jól néz ki.

2010. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:

Szerintem pont jó alakod van, nem vagy túlsúlyos sem =)

Nemtudom mennyire vagyok mennőbb, de jól nézek ki, jól öltözködök(nem vagyok alfahím)=) én bevállalnék veled egy kapcsolatot, habár az arcod nem láttam(arról is rakj képet :P)

2010. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
szexi vagy, csak jobb melltartót vegyél fel, ami jobban kiemeli a melled. amúgy nagyon szép vagy, ehhez egy laza magas sarkú, egy pici szoknya és egy szolídabb felső, és a pasik 99%-a gondolkodás nélkül bevállalna
2010. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!