Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szemében hátránnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szemében hátránnyal indul az a lány aki szemüveges? /ugyértem szép, vékony, meg okos, csak szemüveges.

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 09:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
64%

Egyesek a legapróbb "hibát" sem tudják elnézni. Gond az, ha felszalad rád pár kilócska, gond az, ha narancsbőrös vagy, gond az, ha nem szépek a körmeid, gond az, ha nem vagy sexistennő...Egy pasi bármiből problémát csinál, mert a külsőségeken nem mind lát túl.

De nem, nem veled van a baj, hanem azokkal, akik szemében egy nő csak akkor lehet tökéletes, ha címlaplány...

2009. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem:)Én is szemüveges vagyok már évek óta,ráadásul fogszabim is lesz,de ennek ellenére 8 hónapja van barátom.Nyugiii sok pasinak bejön ha egy lány szemüveges,főleg ha okos is.A magabiztos csajokra buknak és egy kis szépséghiba mindenkinek bejön,hiszen senki sem tökéletes:)
2009. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!! Nekem is van szemüvegem,igaz,hogy utálom de az eddigi barátaim mindig kérleltek hogy legyen többet rajtam..olyan kis titkárnős vagyok benne és ez tetszett nekik:)
2009. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
12.51-es nagyon jól rámutatott a lényegre. A média és a kozmetikaipar együttműködik, hogy leépítse a nők önbizalmát. Ne hagyjuk! Érezzük jól magunkat a bőrünkben, csakazértis, és ne aggodalmaskodjunk folyton azon, hogy megfeleljünk másoknak!!!
2009. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Szerintem nem , sot ha a lanynak olyan az arca akkor szemuveg nélkul sokkal rosszab mint vele. Mostani bnöm is szemuveges és ugy tetszik ahogy van :) F/16
2009. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!