Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudhatok ezért anyámra ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhatok ezért anyámra ?

Figyelt kérdés

Voltak jelek, hogy nöje van a baratomnak, de anyam mindig megnyugtatott, hogy biztos nem így van, biztos túlzok. Es ne gondolkodjak így. Mindig nyugtat, szamara ez a szeretet es jóindulat, hogy megszepíti a valóságot

Emiatt húztam ezzel a pasival még fél évet, még több idöt es energiat elpazarolva egy rossz kapcsolatra, mert bennem volt a kétely, hogy lehet anyamnak igaza van. Nekem sajnos nem volt tapasztalatom hogy eldöntsem, mi igaz, mi nem.

Amig nyilvanvalóvá vált minden es sokkal rosszabb volt mint ha megszakítottam volna a kapcsolatot korabban



#harag #Elsimitas
2021. nov. 6. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem, magadra haragudj, amiért tudod, hogy anyádra jellemző, hogy a homokba dugja a fejét, mégis hallgattál rá.


Ha tovább akarnánk menni, még azt is fejtegethetnénk, hogy te is inkább hitegetted magad, hiszen ha objektív véleményt akartál volna hallani, akkor nem anyádhoz fordulsz tanácsért.


Az életedért és a döntéseidért te vagy a felelős.

2021. nov. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ő TUDOTT arról, hogy megcsal a barátod?

Ha tudott, akkor igen, haragudhatsz rá, mert falazott neki, hazudott, stb..

Ha nem tudott, nem kéne haragudnod, mert egyrészt te magad is tudod, hogy ilyen kérdésben nem biztos, hogy anyádra kéne hallgatnod, mert ő ilyen. Sőt, még az sem kizárt, hogy ő valóban így gondolta, nem hazudott, hanem tényleg a legjobbat nézi ki az emberekből. Másrészt megkérdezhettél volna barátokat, más rokonokat, ők mit gondolnak. Harmadrészt, felnőtt ember vagy, a végső döntés a tied volt, hogy nem hallgattál saját magadra.

2021. nov. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem tudott róla anyam, nem falazott senkinek. De ö ilyen ”szeplelek”, higyjuk a jót, egyunk egy sutemenyt.

Ami fajdalmas , arról ne beszeljünk

2021. nov. 6. 07:47
 4/9 A kérdező kommentje:
En nem tudtam mit higyjek, es nem akartam egy jó embert elveszíteni
2021. nov. 6. 07:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell haragudni, a csalót meg elhajtani és elfelejteni.

Legközelebb magadra hallgass, ennyi.

2021. nov. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel mások véleménye, ne kérdezd meg! Én is a saját káromon tanultam meg. Attól, hogy valaki idősebb, nem lesz több tapasztalata és nem is biztos, hogy képes belőlük tanulni, vagy ért ahhoz, amihez elvileg kellene..


Ha olyan döntést akarsz meghozni, amit nem bánsz, csak magadban bízz, hallgass meg másokat(nem egy embert), mérlegelj és a saját döntésed után nem lesz keserű érzésed. Én ezért vagyok az oldalon, hogy ne személyhez kössem a tanácsok értékét, mert az lehet, hogy tévútra visz, akkor pedig a másik személyre fogsz neheztelni. Vagy ha mégis embertől kérsz tanácsot személyesen, ne amiatt hallgass rá, mert ő ilyen meg olyan, hanem érezd a saját döntésednek, elfogulatlanul!


Nem jogosan hallgatsz anyukádra. Ja és szerezz még barátokat, illetve használd az oldalt, majd egyedül dönts a megszerzett információk és lehetőségek birtokában! Úgy jó lesz a közérzeted.

2021. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

“Attól, hogy valaki idősebb, nem lesz több tapasztalata”


Ez butaság. Természetesen több tapasztalata van, de az a lényeg, hogy mit kezd vele.


Amúgy kizárólag azon a felelősség, aki dönt. A kérdező pont olyan, mint a Mamája, érzi, hogy valami nem stimmel, de nem akar szembesülni, halogat, tologat.

2021. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalat az a tudás, amit szerez az ember, ha valami történik vele!


Amennyiben nem tanul valamiből, nem lesz tapasztalata. Ha meg hülyeséget tanul, akkor meg pláne! Nem feltételezheted, hogy mindenki ugyanúgy ugyanazt a tudást gyűjti be, vagy egyáltalán gyűjt bármit, amit "kellene".


Aki idősebb, csak több dolgot élt meg!

2021. nov. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudhatsz.
2021. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!