Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rombolták le már az önbizalmát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rombolták le már az önbizalmát, önértékelését valakinek a külsejével kapcsolatosan megfogalmazott véleménnyel?

Figyelt kérdés

Hosszú távon.

Hogy és mennyi idő alatt sikerült vissza építeni?



2021. nov. 5. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, soha nem voltam jó. Mindig kontrollálni próbálták az öltözködésemet, ne legyek túl extravagáns, kirívó, legyek nőiesebb, aztán másik exem meg fiúsabbra akart formálni... Pár napba telt visszaépítenem az önbizalmamat, mert nem fog ki rajtam pár hulladék pasi. Sokkal jobb vagyok ennél.
2021. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Félig cigány vagyok, kicsit barnább vagyok az átlagnál. Emiatt régebben voltak atrocitásaim osztálytársakkal, kollégákkal stb. és rosszul esett, de mára már leszarom. Ha valaki csak emiatt elítél, az bekaphatja.
2021. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Ismerős, ezeket sajnos nem lehet kivédeni.. A legrosszabb amikor egy szinten emlegetik az embert egy echte őshonos , valóban abnormális hajlamú példánnyal .. Megkell nyerni az embereket akik körül vesznek ..
2021. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, középiskolában. Nagyon szép tini voltam annyi hibával, hogy a mellem kicsi maradt. A srácok így is nyomultak rám,így a többi csaj elkezdett piszkálni és csúfolni a mellemmel, mert másba nem tudtak belekötni. Ebből az lett, hogy elhittem hogy ronda a testem, és új párkapcsolat elején mindig teljes stresszben voltam szex előtt, mi lesz ha emiatt szakítanak velem. 30 felett sikerült ezt levetkőzni, egyébként soha egy férfinak sem volt baja a méreteimmel, de annyira belémégett az osztálytársak gonoszsága hogy ez lett belőle.
2021. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, alapvetően fiúsabban öltözök, a hajam is rövidebb, mindig hallgattam, hogy meleg vagyok, közben meg nem. Nem is merek így ismerkedni.
2021. nov. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Te ilyen elvontabb lány vagy , így egy elvontabb férfiút kellene megtalálnod, vannak akik a fiús csajokra buknak .
2021. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 20évesen elégge kövér voltam, ezt tudtam magamrol igyekeztem sportolni. Volt egy lany aki üvöltött velem,hogy te dagadt disznó,soha nem lesz senkid, bottal sem nyúlnék hozzád.

Utána 4évig bezárkóztam, nem fogytam semmit,de belülről sokat fejlődtem. Volt 2 lány barátom is akik lassan visszahozták az önbizalmam és amikor hárman sétáltunk egyszer visszafordult 2 srác és jó hangosan ezt monda az egyik a másiknak: " Mit tudhat ez a srác,hogy 2 ikyen csajt felszedett?"

Ekkor kezdtem ujra ismerkedni, fél év után összejöttem egy nagyon kedves lánnyal és drasztikusan lefogytam mellette a boldogság hatására. Ő motivált és erősen gondoskodott, inkább főztünk közösen egészségesen és így nyertünk mindketten.

Szóval nekem 5év kellett helyrejönni.

2021. nov. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ó kérem, csudajó Univerzumunk csodásan össze van rakva. A szülők gyerekként és ifjúként is cikizik a fiúgyermeküket, hogy esetlen, mackós, darabos mozgású, stb. Emiatt egy torz önkép rögzül, minek az az eredménye, hogy nem lesz sikeres a nőknél, nincs meg az az önbizalommal teli kisugárzás, nem hiszi el magáról, hogy kellhet nőknek, így kevés és nem is túl jó kapcsolatai vannak felnőttkorban. Aztán egyre hosszabb szingliségek, hiába vágyna korrekt jó meghitt párkapcsolatra, a nők pattintják, mint ősember a kőbaltát. Aztán emberünk megkeseredett incellé válik, annak pedig az az eredménye, hogy mégtöbben rúgnak bele és alázzák, gyalázzák ahol tudják.


Jó sztori, nem?

márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!