Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő kirakja a melleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kirakja a melleit, valójában ilyenkor megfogalmazódik benne bármi is?

Figyelt kérdés

Nőként nem értem ezeket a nőket.

Oké, tetszeni akar a férfiaknak, rendben van.

Viszont amikor elém áll kirakott mellekkel, elég zavaró hogy "!kiveri vele a szememet", hogy itt van, nézzed mert én vagyok az.

Nincsenek leszbikus hajlamaim, de ha lennének sem egy kirakott mellű nőre lennék kíváncsi, aki kéretlenül az arcomba tolja.

Nem arról van szó, hogy zavarba jönnék, csak már annyira nem szeretnék rá nézni, hogy már az a feltűnő.


Valójában kinek is rakják ki, ha a férfiak pervezek, ha megnézik, a nők meg biztos irigyek?

(Nincs miért annak lennem, nekem is van, és foglalkozik is vele a partnerem.)


2021. jún. 19. 15:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Ezt jó lenne az érintettektől megkérdezni, ha valóban releváns választ akarsz és nem csak olyan pletyi-panaszkodni, a gyakorin idegenekkel, mert a barátaiddal is cikinek érzed ezt megtárgyalni.
2021. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Két nagymellű barátnőm is van, az egyik viszonylag vékony, szép az alakja. Ő soha nem teszi ki a melleit, inkább a derekát hangsúlyozza. A másik barátnőm kicsit ducibb, nincs dereka, egyben van a felsőteste a csípőjével. Ő D-s mellekre push-up melltartót hord, felnyomja a nyakába minden alkalommal, extra kivágott felsőkben szokott lenni, és direkt kibuggyannak a mellei.

Na, szerinted ki kap több figyelmet a férfiak részéről? Én egyébként teljesen megértem, ha valaki más előnytelenebb tulajdonságait így "kompenzálja", és nem is zavar, ha valaki kirakja a mellét. Szívük joga.

2021. jún. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor nyáron lehet, hogy simán csak nem akar megsülni. Persze, hogy odatéved a szemem férfiként, de természetes dolog.
2021. jún. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem jelent semmit, ők így érzik jól magukat! A kirakott mell is ízlés kérdése, semmi baj egy mélyebb dekoltázzsal, vagy éppen melltartó nélküliséggel sem.

Te vagy prűd, ha zavarba jössz ilyesmitől!

2021. jún. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mint említettem nem jövök tőle zavarba.

Egy jóképű pasitól előbb jövök zavarba, mint egy kirakott melltől.

Attól miért kéne zavarba jönnöm? Nekem is ugyanaz van a pólóm alatt.

Szimplán csak nem szeretném beengedni a látóterembe, mert nem érdekel.

2021. jún. 19. 15:35
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, tetszeni akar a férfiaknak, rendben van."


Nem az van h nem nekünk hanem maguknak öltözködnek?

2021. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Én ma kiraktam a mellem, szívesen válaszolok.

Rendeltem egy rompert, ami brutálisan tetszik, de szerintem nem az én adottságaimra szánták. A kisebb mellemen eléggé mélyen dekoltált. Viszont mivel egyrészt tényleg tetszik a ruha, másrészt borzasztó meleg van, simán felvettem ezt a holmit. A párom szerint szexi, mások meg sajnálom ha zavarba jönnek tőle, de nem szeretnék ilyen időben garbót hordani.

2021. jún. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

7, szerintem nem kis mellekre vonatkozott a kérdés, azt pakolászhatod akárhova, nem tűnik fel senkinek :D

(egy szintén kismellű nő)

2021. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Garbó meg a köldökig kivágott felső között azért még van némi átmenet, nem?
2021. jún. 19. 15:53
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

8 Lehet csak azért gondolom így, mert sosem voltak nagy cickóim, de lehet hogy a szép nagy kerek bögyeimet méginkább mutogatnám. :D

7 voltam

2021. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!