Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő kirakja a melleit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő kirakja a melleit, valójában ilyenkor megfogalmazódik benne bármi is?

Figyelt kérdés

Nőként nem értem ezeket a nőket.

Oké, tetszeni akar a férfiaknak, rendben van.

Viszont amikor elém áll kirakott mellekkel, elég zavaró hogy "!kiveri vele a szememet", hogy itt van, nézzed mert én vagyok az.

Nincsenek leszbikus hajlamaim, de ha lennének sem egy kirakott mellű nőre lennék kíváncsi, aki kéretlenül az arcomba tolja.

Nem arról van szó, hogy zavarba jönnék, csak már annyira nem szeretnék rá nézni, hogy már az a feltűnő.


Valójában kinek is rakják ki, ha a férfiak pervezek, ha megnézik, a nők meg biztos irigyek?

(Nincs miért annak lennem, nekem is van, és foglalkozik is vele a partnerem.)


2021. jún. 19. 15:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%

Ez igazából csak neveltetés és társadalmi státusz kérdése.

Minél több bőrfelületet mutat valaki idegeneknek (az arctól és a kezektől eltekintve), annál inkább low class az illető. Egy iskolázottabb, igényesebb ember nem rakja ki a darabjait, mindegy hogy nő vagy férfi.


A melegről meg annyit, hogy nem attól lesz egy ruha nyár-kompatibilis, hogy alig fed valamit, hanem attól, hogy szellőzik, vékony és lehetőleg természetes anyagú, és nem tapad a bőrödre. Ráadásul a napfénytől is véd, így nem kell a sok undorító naptejet magunkra kenegetni, amikben kb 50 különböző rákkeltő vegyi anyag van.

2021. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

+1 hogy a fentihez adjak példát, akkor:


ez nem jó viselet nyárra, mert bár keveset fed, de berohad alá a bőröd:

[link]


ez többet fed, viszont classy és praktikus:

[link]


(Nyilván ez két szélsőséges példa volt, bocsi ezért)

2021. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
11 "Egy iskolázottabb, igényesebb ember nem rakja ki a darabjait," Szerintem pont az iskolázottabb réteg az, akire kevésbé jellemző a prűdség.
2021. jún. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát van egy kolléganőm, egyértelműen így akar pasit fogni, meg egyáltalán felhívni magára a figyelmet. Meg a feje elég rusnya, muszáj valamivel kompenzálni. Mást se csinál, mint azt nézi az utcán, hogy ki nézte őt meg.:D
2021. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én alacsony vagyok, rövid,széles derékkal, zömökebb testalkattal. Hiába sportolok vagy figyelek oda, ha a hasam lapos is, a derekam széles és rövid. A fenekem és a mellem viszont nagy és kerek. Fiatalon azért hordtam szívesen kivágott felsőt, mert abban jól néztem, ki, a figyelem nem az előnytelen részekre esett ugyebár a D kosaras mellemmel.

Ha zárt felsőt vettem fel, abban akkor is daginak látszottam amikor 56 kiló voltam a 162 centimhez. Szóval választhattam hogy dagadék vagyok vagy kihívó. Én sokszor választottam az utóbbit. Amúgy sosem hordtam rövid szoknyát, haspólót és nem is nagyon sminkeltem, csak lájtosan.

2021. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag fiatal vagyok, 23 éves, szeretem a rövidebb, nyári ruhákat és a mélyebb dekoltázsú darabokat is, ettől még nem tartom magam prolinak.

Nem másoknak öltözöm fel, az a fontos, hogy én érezzem jól magam a bőrömben.

2021. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
Bár hetero vagyok, de a női mellek hüm... nagyon vonzanak. Szóval nekem ciki, mert oda-oda téved a tekintetem. :) De az az igazság, hogy lehet valaki sima pólóban is, abban is látszanak az adottságai.
2021. jún. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem több mindenre utalhat, őnkép zavar, megfelelési kényszer, kisebbségi komplexus, központban akar lenni, figyelem felhívás.
2021. jún. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is "kirakom". Nagyon egyszerű oka van. Nyáron imádom a nyári ruhákat. Nos, elég amorf alakom lehet, mert 2 lehetőség van, vagy felül lóg ki valami, vagy alul🤷 Ha fent eleget takar, akkor tuti, hogy kint van a s.ggem. Mivel az jobban zavar, marad a mélyebb dekoltázs. Azért arra figyelek, hogy ne legyen túl mély, van, ami alá felveszek valamit, hogy takarjon, de 40fok körül nem nagyon van kedvem egy plusz réteghez. Egyébként is örülök, ha valamibe beleférek.😂Akinek nem tetszik, csukja be a szemét.
2021. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!