Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet szépen megfogalmazn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet szépen megfogalmazni a választ? "Nem érezted jól magad velem? "

Figyelt kérdés

A válasz nagyon nem, de nem azért mert nem jönnék vele össze.

Baráti társaságból "ismerem", jókedvű, barátságos, nyugodt... férfi.

Namost elhívott randira, szokásos megjelenése, de most a finom tiszta illata helyett már már büdösen sok volt rajta ugyan az az illat. Kb ott tartottam rámászok és vagy elmenekülök. Ha csak sexre kéne nem zavarna, de így.


2018. jan. 23. 05:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%
Fürgyéle
2018. jan. 23. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Itt is látszik, hogy nem tudom jól megfogalmazni.

Nem úgy volt büdös, hanem tolakodóan sok volt rajta az illatszer amit használ. Túl erős, sok... kb csak arra bírtam koncentrálni, hogy ülve maradjak, és ne másszak rá.

2018. jan. 23. 06:13
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
@2: Akkor így. Nem kell ezt annyira túlgondolni, mondd meg neki kerek-perec, hogy minden oké volt, csak legközelebb ne öntsön magára fél liter kölnit, mert nagyon bántó volt az illata.
2018. jan. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
mi vagy te kölni árus kérdezd meg
2018. jan. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Most mi van??

Ha valakivel nem èrzem jól magad, azzal qrni sem akarok!

2018. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sok volt a szag ennyi
2018. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
azennyit ne ird
2018. jan. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy most több volt rajta a pacsuli, nem minősíti az együtt töltött idő minőségét. Lehet, hogy csak kifejezetten megakart felelni.


Válaszul mondhatnád neki pl. hogy: Kellemesen éreztem magam veled.


Ha komolyabbra fordul a dolog, építő jelleggel felhozhatod neki, hogy múltkorában kicsit erősebb volt a parfüm rajta. Ne érezze rosszul magát tőle, csak óvatosan.


Ha egy kérdést már eleve úgy indít, hogy benne van rejtve a válasz...erős lehet benne a megfelelés kényszere. Nem kérsz üdítőt? / Kérsz egy üdítőt?, Nem akarsz találkozni? / Szeretnél találkozni? Másképpen hangzik, ugye? Izgulhat, szeretne megfelelni. Bár ez utóbbi nem ide tartozik, bocsi :).

2018. jan. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele, már ha lehet. Pont ezen okból én több nővel is szakítottam, mert szerintük, annyi minden kép kell. Úgy minden jó lett volna, de az illatok:(

Baráti társaságból van, akkor vagytok olyan viszonyban régebbről, hogy ezt nyíltan, egyszerűen elmondod, hogy téged zavar az illat felhő, ami elfedi magát az embert.

2018. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még a nyáron került a társaságba, és mostanáig abban a hitben volt, hogy van valakim. Két hete tudta meg, hogy szabad vagyok. Azóta keres. Zavarban volt. Annak is tudtam be, hogy jobban készült.
2018. jan. 23. 07:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!