Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez nagyon hülye kérdés, nem...

Ez nagyon hülye kérdés, nem tudom itt megfogalmazni . Adnátok választ?

Figyelt kérdés
XD ez nagyon idióta kérdés. Képzeljétek el hogy van párotok,gyerekeitek. és Kiderül hogy az eggyik gyereket(pl: a gyerek 15 éves) elcserélték a kórházban XD te mit tennél? Visszacserélnéd a gyerekeket,magadhoz vennéd mind a 2-őt vagy mind2-őt eldobnád ( akivel elcserélted az neveli mind a 2-őt).melyiket választanád? Most hogy mennyire álltok közel egymáshoz,attól tekintsünk el.
2012. márc. 24. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Megtartanám azt ami most van.
2012. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) én nem tudnám eldönteni,de az bisztos hogy a mostanit nem adnám :D amúgy nem ebben a cipőben járok,csak apumnak tettem fel a kérdést és nem tudott válaszolni XD
2012. márc. 24. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez kicsit sem vicces dolog, úgyhogy nem értem ezeket az XD-ket.

Amúgy meg mi az, hogy 2-őt? Kettőőt? Nem inkább 2-t?

2012. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Nem adnám oda azt a gyereket, akit felneveltem, de nem tudnék nyugodtan élni úgy, hogy a saját véremet más neveli. Inkább magamhoz venném Őt is. Csakhogy nyilván a másik szülőpár is így gondolkodna. Ők sem adnák, akit felneveltek, és Ők is akarnák a sajátjukat is.

Amerikában megesett, valami rutinvizsgálaton derült ki, hogy nem Ők a vér szerinti szülők. Úgy oldották meg, hogy mindkét család tovább nevelte a másik gyerekét, de egyikük odaköltözött a másik melletti házba, és onnantól gyakorlatilag 4 szülő nevelt 2 gyereket.

Amikor az én gyerekeim születtek, az apukájuk nagyon félt ettől. Hiába mondtam neki, hogy ha egyszer látom a babát, már nem tudnának másikat a kezembe adni, csak úgy volt nyugodt, hogy nem tévesztette Őket szem elől, amíg rájuk nem került a karszalag :-)

2012. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!