Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés elején érdemes-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés elején érdemes-e már közölnöm ha én nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, nekem már van egy fiam, ismerkedek egy pár évvel idősebb férfival, akinek nincs gyereke, igazából nem jött még fel témának csak hogy eddig nem sikerült neki olyan nőt találnia akivel vállaltak volna gyereket.

Úgy érzem nagyon komoly kapcsolatot tervez velem, de félek hogy emiatt esetleg meghiúsul.


2021. nov. 4. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A megfogalmazásodból nekem az jón le, hogy ő akar gyereket. Ha ebben nem egyeztek, akkor sajnos megvan az esélye annak, hogy nem egymást keresitek.
2021. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyesmit fontos az elején közölni, mert, ha ebben nincs egyetértés, akkor az előbb, utóbb komoly gondokat szül. És ez nem az a kérdés, amiben létezik kompromisszum.
2021. nov. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg az elejen tisztazni kell, hogy konnyu legyen a szakitas, ha nem egyezik a dolog. Akar mar masodik randin is lehet.
2021. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mielőbb közöld vele, mindkettőtöknek joga van egy olyan párhoz, akivel egyeznek a jövőbeli tervek.

Ha nem egymást keresitek, szomorú, de el kell fogadni. Ne hazudj neki, mert bejön neked és vágysz rá. A gyerekvállalás kérdésében nincs kompromisszum.

2021. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam kis túlzással ez az első mondat ismerkedéskor. Sőt, mivel nagyrészt online ismerkedtem, ezt már a randi előtt tisztáztam vele és nem is találkoztam olyan férfival, akinek volt gyereke vagy később akart.

Ez egy nagyon fontos pont. Minek várjam meg amíg belezúgok, pedig már a legelején tudom, hogy halálra van ítélve a kapcsolat. Ha nem árulom el rögtön az elején, hogy nem fogok szülni, akkor becsapom a másikat.

2021. nov. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy fontos szempont, én az elején elmondtam hogy velem ne számoljon ha komoly kapcsolat mellett gyereket is akar. A többség elfogadta így is a randizás lehetőségét, bár az exvőlegényem egy idő után nyaggatott a gyerek dologgal. Végül el is hagytam. Ő nem vette komolyan, hogy nőként nem akarok gyereket. Hát így járt. Akkor 19 voltam, most 35. Az én érzéseim azóta se változtak.

A férjemnek is elmondtam a dolgot annak idején, ő se vágyott gyerekre , így örült neki.

Felesleges beleélni magatokat olyan kapcsolatba aminek nem lehet jövője. A gyerekvállalás pont egyike azoknak a dolgoknak amiben nincs kompromisszum. Az egyik fél mindenképp sérül, ha ellentétesek az igények.

2021. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos szempont, de benne van az is, hogy a másik azt hazudja, hogy ő sem akar, közben arra gondol, hogy majd úgyis meggondolod magad.
2021. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején közöld vele, már kellett volna.
2021. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első randin, de az elején (pár randi után) el érdemes mondani.
2021. nov. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!