Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki itt találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki itt találta meg a párját?

Figyelt kérdés

Jöttetek már innen össze valakivel? Melyik kategóriában sikerült?

Szívesen hallgatok ilyen sztorikat.


Jó lenne kis motiváció az itteni társkereséshez. :) Vagy ti mit ajánlotok?


2021. nov. 2. 19:52
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Innen is lennének ha keresnék de aki jó lenne mind távol vannak. Csatlakozom ahoz hogy nem találja, én sem akivel jól kialakulna mikor már örülök hogy na végre alakúl aztán jön egy forduló pont és megváltozik aztán mégis elmegy a kedvem tőle és inkább hagyom. De én még hiszek abban hogy van igaz kapcsolat hűséggel, meg egyébként lennének csak nagyon messze élnek én meg egyenlőre nem tervezem összeköltözést így egy külföldi-magyar távkapcsolatnak meg nincs értelme. De bízom a továbbiakban hogy egyszer majd sikerül csak bízni kell benne.
2021. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
#17: Sajnos igazad van. Többekkel beszélgettem már itt, nem az ismerkedés kategóriában ugyan, de úgy tűnt, hogy minden oké. Volt olyan lány (?), akivel kisregényeket írtunk egymásnak, aztán amikor szó esett arról, hogy máshol folytatódjon a beszélgetés, lelépett. Másokkal még idáig sem jutottam el, az egyik nap elkezdtünk beszélgetni, váltottunk 2-3 rövidebb üzenetet, aztán másnaptól se kép, se hang, szintén eltűnt az illető (pedig volt olyan is, aki írta, hogy másnap válaszol). Akadt egy-két lány, akivel átmentünk Messengerre, kezdetben ott is jónak tűnt minden, majd rövid idő alatt ők is eltűntek. És ők még olyanok is voltak, akikből nem úgy kellett kihúzgálnom a szavakat, és érdeklőek voltak, én is normálisan, türelmesen álltam hozzá mindenkihez. Lehet, hogy ez is a baj, nem tudom.
2021. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Lenne mindenhol csak keresni kell, mondjuk aki válogatós ne várjon csodát hogy miért nem találja velem nem az a gond hanem nekem ahoz nincs türelmem hogy mindegyiknek írjam le szászor mi a hobbim mit szeretek stb annak ellenére hogy utána vissza sem ír eltűnik. Meg igazából nem is érdekli őket miről beszélsz, illetve ahoz sem lenne kedvem hogy százal találkozzak utána meg nem jön össze egyse sokszor volt olyan hogy belekezdtem beszélgetésbe és már akkor meguntam egy idő után nem hogy még kapcsolatba. De ez emberfüggő volt akivel estig eltudtam beszélni meg van aki unalmas és inkább nem érdemes. Énis azt mondom aki meg jó lenne mind vagy messze él vagy nem a legszebb ez van sajna
2021. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!