Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki itt találta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki itt találta meg a párját?

Figyelt kérdés

Jöttetek már innen össze valakivel? Melyik kategóriában sikerült?

Szívesen hallgatok ilyen sztorikat.


Jó lenne kis motiváció az itteni társkereséshez. :) Vagy ti mit ajánlotok?


2021. nov. 2. 19:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem, csak hazugságot, gerinctelenséget, gyávaságot, beképzeltséget stb. tapasztaltam az itteniek körében.
2021. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%

Párt nem találtam, de több lánnyal is beszélgettem akivel átmentünk más platformra csak egyikünk se érezte úgy hogy működne

szerintem lehet itt ismerkedni és amennyire beszédes vagyok egy troll nem vesztegetne rám annyi időt

2021. nov. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Jöttem már innen össze lánnyal. 3al is, de egyik se társkeresés kategórián belül. Szimplán annyi volt a helyzet, hogy írtak egy random kérdést/választ, vagy én írtam egy random kérdést/választ és annak következtében elkezdtünk beszélgetni és szimpatikusak voltunk egymásnak. Majd át mentünk máshová ahol még hetekig beszélgettünk majd megállapítottuk, hogy nem kellene megállni barátságnál.

Abból, hogy erölködve ismertem meg a másikat jó még nem volt. Tényleg csak abból volt kapcsolat, mikor pl volt egy tényleg aranyos válasza a lánynak és annak kapcsán ráírtam. De ott se eröltetett szöveggel, mert semmi szándékom nem volt az ismerkedésre, egyszerűen csak úgy alakult.

2021. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Igen. Itt fekszik a lábam mellett.
2021. nov. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Igen, az egyik exem innen származik. Mostanság még beszélünk partnert sem találok, nem hogy még párkapcsolatot🤣
2021. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én csak beszélgettem itt voltak jó arcok, volt egy srác még nyáron vele nagyon jól elbeszéltem aztán már nem írt én meg úgy voltam vele akkor hagyom.
2021. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%
Igen van, nem reménytelen 😊
2021. nov. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Nem írt vissza,
2021. nov. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Két értelmes ember bárhol tud beszélgetni, ismerkedni, itt is, kialakul a szimpátia, találkozás, stb...
2021. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ja
2021. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!