Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, aki itt találta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki itt találta meg a párját?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam olvasni itt, és kíváncsi vagyok h vannak e ilyenek😀

Ha van, akkor írjatok le mindent, az elejétől kezdve 😅 kivancsi vagyok, szivesen olvasok ilyeneket.

Kort es nemet is írjatok 😊


2018. nov. 4. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem itt találtam meg a barátomat, de rajtam keresztül találta meg valaki a párját xdd

Éppen olvastam egy ilyen kérdést egy lánytól akinek tetszett egy fiú, s szokásomhoz híven nem hagyhattam hogy ne segítsek egy "bajbajutott hölgyen", úgyhogy válaszoltam neki, majd ojan érdekesnek találta a válaszomat, hogy többször is kért segítséget tőlem privátban, majd aztán megírta a nevét.

Na én most egy tipik olyan ember vagyok, aki mindenben az összefüggést és az értelmet keresi, így az egyik legjobb barátomhoz mentem, hogy nem azt mondta hogy neki az xy tetszik? (Mi a haverommal általánosban voltunk osztalytarsak, es most ő meg a gyk-s csajjal gimibe xdd). Es egyezett a név. Ugyhogy elkezdtem kérdezgetni a srácról a lánytól. Es az is nagyon egyezett a haverommal. Ugyhogy aztan összehoztam őket.

Tök durva mind ketten a lelküket öntötték ki nekem a másikról xdd

Amúgy tök durva...de nagyon...léteznek csodák!!! xdddd


Amugy 17 a fiú és a lány is

2018. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Én még párt nem találtam itt, de elég sok netes barátság és jó kapcsolat alakult ki az oldalnak köszönhetően. :D
2018. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen.


A vicces benne az hogy a csaj akivel itt beszélgettem, ez 5 éve volt azt gondoltam messze lakik tőlem, de valamiért nem tértünk ki arra ki hol lakik.

Aztán amikor facebookon megkerestük egymást akkor szembesültünk azzal hogy mi egy városban élünk. Amikor erről beszélgettünk akkor jött a megdöbbenés hogy nem elég hogy egy város, hanem mindössze 1 utcányira lakunk egymástól.

Persze utána jött az hogy miért nem láttuk soha egymást, meg miért nem találkoztunk eddig.

De igazából kiderült hogy mindkettőnk útja teljesen ellenkező irányba ment, ráadásul a két utcát egy főút választja el egymástól, ő vonattal járt dolgozni ami teljesen a város másik végén van, mármint a vasút állomás. Én meg autóval jártam dolgozni de az utcájuk közelébe sem mentem soha, mert minek ha nincs arra dolgom.

Persze én nem nagyon jártam szórakozóhelyekre, amikor a városba nagyobb rendezvények voltak nem néztünk meg minden egyes embert, és lehet párszor elmentünk régen egymás mellett, de igazából nem vettük észre soha a másikat. Iskolába is teljesen más helyre jártunk szóval az sem volt opció.

2018. nov. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy lánnyal kapcsolatom, akivel itt ismerkedtem meg. Valami miatt rá írtam beszélgettünk, szimpi volt és én is neki. Majd egy véletlen kapcsán (félre értett valamit) azt mondta, hogy szeret. Nem igazán emlékszem már rá, hogy mit írtam akkor. De mikor írta, hogy szeret úgy voltam vele, hogy kedves lány és szimplatikus. Gondoltam egy próbát megér, még ha nem is szerettem akkor, de mive nagyon hasonlítottunk eltudtam képzelni, hogy működhet a dolog. Pár hónapig együtt voltunk majd szakítás lett a vége, azóta nem beszélünk.
2018. nov. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
A való életbe nem megy, nemhogy itt😥
2018. nov. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még régebben házi feladat kérdéseket raktam fel itt xd

aztán rám tört a magány , és feltettem egy kérdést, ahol sok lány magyon kedves szavakat írt és bátorított :)

Sajnos senki sem lakott Békés megyében :( , de akkor is nagyon jól esett hogy sokan írtak privit és motiváltak és kedves szavakat írtak :)

Tehát itt nem takáltam rá végül senkire, de elég érdkes lett volna, pozitív értelemben :)


20/F

2018. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*találtam

*érdekes


bocsi a helyesírási hibákért

2018. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát, egyszer megismerkedtem egy lánnyal aki egy kérdésemre írt privátot. 3 hónapig együtt voltunk, majd így abbamaradt minden
2018. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még sosem volt barátom de itt kaptam már kedves üzeneteket szóval azoknak örültem☺ 😁 17l
2018. nov. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!