Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nőnek az első meg a többedik...

A nőnek az első meg a többedik gyerekhez nem lesz késő teherbe esni, ha 33 évesen nem találta, meg a párját az apának valot?

Figyelt kérdés
2018. dec. 17. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Most nem értem. Ha nem találta meg, akkor hogyan akar teherbe esni?

Amúgy amíg a biológiai óra ketyeg, addig nem késő.

2018. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kicsit késő, de ez van. Sajnos ez a tendencia mert a mai világban egyre inkább nem lesz ideje és lehetősége az embernek megfelelő párt találni a gyermekvállaláshoz. Az anyagiakat már meg sem említem.
2018. dec. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Biologiailag de, kicsit keso. 35 eves kor utan rohamosan romlanak a petesejtek minosege es a meh befogadokepessege is. Ettol fuggetlenul vannak 40+os nok akik teherbe tudtak esni tehat nem lehetetlen, de teny es valo, h a teherbeesei eselyek szempontjabol az ido nem a baratod.
2018. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Én 31 évesen szültem az első gyerekemet, most 33 évesen várom a másodikat. Tudatos döntés volt, pedig 10 éve együtt vagyunk a párommal. Nem érzem hogy bármiről lekéstem volna, persze vannak előnyei a fiatal anyaságnak,de nem késő még.

Tudok olyanról aki 39 évesen szülte az elsőt, aztán 45 éves koráig szült összesen 4-et... Szóval bármi lehetséges.

2018. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nem késô. Mèg bôven lehet gyereke.

Èn 33 èvesen ismertem meg a fèrjemet, 38 èvesen szültem az elsôt, 42 èvesen a másodikat.

2018. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!