Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet egy toxikus párral?

Figyelt kérdés

van egy új kapcsolatom. Most szeretnénk összeköltözni.

Vannak nagyon erős, durva tulajdonságai.

Ellenőrzi ki likeol. Ha egy apró smilet rak valaki a fotom alá, akkor kikel magából és ha kell egész éjjel nyomoz az illető után.

Természetesen nincs mitől tartanom, semmi olyat nem teszek ami ne férne bele egy párkapcsolatba. Még csak beszélni sem beszélek férfiakkal, legyen akármilyen régi ismerős.

Lassan 20embert letiltatott velem.

Viszont nem csak negatív oldala van a kapcsolatnak. Reggeltől estig megy a videohívás. Akkor nagyon jól kijövünk. Viszont amikor nem beszélünk, az utolsó 10percemmel is el kell számolnom.

előttem egy 23éves kapcsolata volt, ott nem voltak ilyen gondok.

Azt állítja hogy ezt a több száz km teszi ami köztünk van és ha 1-2 héten belül összeköltözünk akkor minden megváltozik, minden jobb lesz.

Viszont nekem van egy 4 és egy 3éves gyerekem is.

Jelenleg 4napja tartó gyomorideggel küzdök.

Azt tudni kell, hogy nagyon szeretem őt. Egyszerűen minden másban az ideálom és az akit mindig is kerestem.

azokat leszámítva amiket írtam.

Elsősorban megoldást szeretnék találni erre és nem pedig szakítani.

bennem van remény, bár sosem volt dolgom ilyen személlyel.

én 31 vagyok ő 42éves férfi



2021. nov. 1. 21:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ket pici gyerek eletet teszed tonkre ha ezt az agressziv, kontrollalo veszekedos majmot beviszed kozejuk. Nem hiszem el, hogy ilyen szar anya lennel.... ket oici mellett 100szor is meg kell gondolnod, mit teremtesz korejuk. Egy nyugis gyerekcentrikus pasira van szuksegük...elhiszem h nagy a szexualis vagy, de akkor tartsd meg szexpartnernek.
2021. nov. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
A gyermekeid érdekében kérlek, ne költözz vele össze! Folyamatosan mindenbe beleszól majd és még a gyerekeidnek is parancsolgatna és ha nem azt csinálnák, amit ő akarna, akkor tuti még a keze is eljárna. Sőt te tartanád el őt is, mert dolgozni nem menne el. Csak azért jött veled össze, mert úcy gondolta, hogy el tudod őt is tartani a gyerekek mellett. Egy aggódó, de tapasztalt anya ilyen téren
2021. nov. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sosem tartatná el magát. Az exét is pénzeli mai napig , hogy ne kelljen dolgoznia. Ilyen téren szerencsére nincs vele gond. Sőtt , ha kell 3 helyen is van egyszerre
2021. nov. 2. 07:55
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Ezt csak ő mondja, hogy oenzeli. Nem ismered exeit, koreit, de ha tenyleg penzes, akkor szegyelld magad. Messziről süt hogy ezért mèg egy bantalmazó idegbeteg szemetet is eltursz es viszel a gyerek kozelebe, pedig mar most gyomorideged van. Baud meg 3 és 4 eves gyerek mellett mibek nem bírsz egy kicsit leallni a padizassal. Örülnöd kéne hogy végre nyugiban vagy és foglalkozhatsz velük...az a pasas nagyon sok energiad el fogja venni ds a gyerekeket is tonkre teszi.
2021. nov. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
sosem érdekelt sem az ő sem a más pénze az legyen tiszta......
2021. nov. 2. 08:03
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt érzem ki az írásodból, hogy tudod jól, hogy toxikus ember, de azért annyira szereted, hogy ösdzeköltöznél vele. A kérdésed is az; milyen az élet egy toxikus emberrel?


Ha te ennek ellenére összeköltözöl vele és kiteszed a gyerekeidet egy ilyen ember kénye kedvének, akkor készülj fel arra is, hogy folyton gyomorideggel fogsz élni, és arra is, hogy legyen hova költözni, ha netán menekülni akarnál tőle. Ha a lakás a tiéd, akkor sem biztos, hogy könnyen ki tudnád tenni.

Inkább az energiádat arra kellene használd, hogy az exétől kérdeznéd meg, hogy milyen is a te újdonsült lovagod. 23 év tapasztalata van, sokat tudna mesélni. De 100% nem kellene egy ilyen pasi, aki minden percemről elszámoltatna és letiltatna. Hatalmas jelek vannak a szemed előtt, használd is az eszedet!

2021. nov. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!