Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki vonzódik a toxikus emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vonzódik a toxikus emberekhez, az meg tudná indokolni?

Figyelt kérdés
Vannak férfiak és nők, akik annál jobban kapaszkodnak valakibe, minél károsabb hatással van rájuk. Aki mindent megadna nekik, abba bele sem tudnának szeretni?

2021. okt. 17. 08:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem ol meg az erosit
2021. okt. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az izgalmat. Majdnem 1 évre kivagtam az exemet, de hiányzott. Ez is egy függőség.
2021. okt. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2021. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Jo kerdes, ezen mar sokat gondolkodtam es gondolkodom is. Egy pszichologust megerne ez a dolog nalam. Talan a rossz szuloi minta is kozrejatszhat ebben nalam.

L

2021. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

A tudattalan azt keresi, ami ismerős számára. Az nyújt biztonságot. Ha valaki gyerekkorában érzelmileg rideg, bántalmazó, elutasító környezetben nő fel, akkor felnőttként is ez tűnik számára biztonságosnak - még akkor is, ha az eszével tudja, hogy ez nem jó. Mással nem tud mit kezdeni, mert nem ismeri. Kb. olyan, mintha azt várnád, hogy társalogjon folyékonyan mandarin nyelven, amit nem ismer, nem érti, válaszolni sem tud rá. Na hát kb. így működnek az érzelmi mintázataink is. Azt értjük és arra tudunk válaszolni, amit gyerekkorban elsajátítottunk.

Meg lehet tanulni más nyelven beszélni, de ez nagyon-nagyon sok önismereti munkával jár és pszichológus segítsége nélkül gyakorlatilag lehetetlen, mert a tudattalanhoz senki nem fér hozzá egyedül.

2021. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberi ösztön.ezt marketingben is tanitják.



En pl mindigbszakitani akarok a lelki terrorizálo pasimmal. Szakitok es amikor nincs akkor meg kell. Es megyek vissza.



Ez marketingpszichologia is. Suliban is tanítják. Pl ha el akarsz adni valamit személyesen, felajánlod a terméket, ugye a masik el akarna utasítani, de vedd el előle mintha el se akarnád adni, egyből kiváncsi lesz.

2021. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Folyt

Amit nem kaphat meg az ember az ugy elkezd kelleni.


Azaz mikor kilepsz szakitasz akkor jön ez az érzés.


Ez viszi a sracokat is inkabb oda hogy azok a nők sokkal vonzobbak akiket valamennyit tenni is kell es nem nyaliznak meg labtörlőskodnek. Aki meg "kéznel van" azt meg csalják inkább

2021. okt. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Izgalmas mellette az élet. Keménynek kell lennem. Harcolni kell.

Volt aki mindent megadott volna. Untam.

2021. okt. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

*A bántalmazok folyamatosan azt az érzést keltik, hogy a masik őt nem kaphatja meg. Nincs rá szukség.


Ez váltja ki a kaparást ragaszkodást.

Aki meg nyal es papucs vagy csicska, az meg nem kell.


Ha van 2 virág egyik szabadon másik uvegbúrában nem hozzáferheto az utobbi lesz az izgalmasabb es ami kell.

2021. okt. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Biztos a rossz szülői minta is, de bennem bennem van az is, hogy néhány, korábban hiányolt érzelmet eltúlzóan szeretnék. Mint a féltést. Alap esetben jó, de a túlféltés már inkább negatív. De mivel engem sosem féltettek, én már a túlzó verzióját jobban keresem.

Illetve már kialakult egy hibás kép az általsm elképzelt ideális párról, amit nem akarok megváltoztatni.

2021. okt. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!