Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az élet egy toxikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az élet egy toxikus párral?

Figyelt kérdés

van egy új kapcsolatom. Most szeretnénk összeköltözni.

Vannak nagyon erős, durva tulajdonságai.

Ellenőrzi ki likeol. Ha egy apró smilet rak valaki a fotom alá, akkor kikel magából és ha kell egész éjjel nyomoz az illető után.

Természetesen nincs mitől tartanom, semmi olyat nem teszek ami ne férne bele egy párkapcsolatba. Még csak beszélni sem beszélek férfiakkal, legyen akármilyen régi ismerős.

Lassan 20embert letiltatott velem.

Viszont nem csak negatív oldala van a kapcsolatnak. Reggeltől estig megy a videohívás. Akkor nagyon jól kijövünk. Viszont amikor nem beszélünk, az utolsó 10percemmel is el kell számolnom.

előttem egy 23éves kapcsolata volt, ott nem voltak ilyen gondok.

Azt állítja hogy ezt a több száz km teszi ami köztünk van és ha 1-2 héten belül összeköltözünk akkor minden megváltozik, minden jobb lesz.

Viszont nekem van egy 4 és egy 3éves gyerekem is.

Jelenleg 4napja tartó gyomorideggel küzdök.

Azt tudni kell, hogy nagyon szeretem őt. Egyszerűen minden másban az ideálom és az akit mindig is kerestem.

azokat leszámítva amiket írtam.

Elsősorban megoldást szeretnék találni erre és nem pedig szakítani.

bennem van remény, bár sosem volt dolgom ilyen személlyel.

én 31 vagyok ő 42éves férfi



2021. nov. 1. 21:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: Megmondod neki, hogy hagyja abba vagy akkor köszönöd szépen neked ennyi elég volt. Állj a talpadra.. Írányíts te, mert ha ő fog azt megszívtad.
2021. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy nagyon szereted, de ez akkor se normális. Mi az hogy letiltatott 20 embert veled? Mi lett volna ha inkább elbeszélgettek, hogy például "Igen, ő Peti, a munkatársam, de csak barátok vagyunk", és akkor talán felfogta volna a dolgokat...de nem, ő inkább eltilt az emberektől, így a végén el fogod veszíteni a barátaidat is, neki pedig az a célja, hogy csak ő maradjon neked. Ez kell neked? Meg az elszámolások? Könyörgöm 31 éves vagy, előtted az élet 2 gyermekkel, jobbat is találnál. Tényleg azt gondolod hogy az összeköltözés segíteni fog ezen? Én átgondolnám a helyedben...
2021. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

többször beszéltem már vele. látta is , hogy megvisel.

akkor ő tovább vitázik és semmiképp sem lehet igazam. Meghazuttol.

Majd 2nap múlva amikor hiányzom akkor visszajön és nagy nehezen bocsánatot kér. De látszik, hogy akkor se szivesen.

2021. nov. 1. 21:42
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

"Azt állítja hogy ezt a több száz km teszi ami köztünk van és ha 1-2 héten belül összeköltözünk akkor minden megváltozik, minden jobb lesz."


ÁHÁHÁHÁH. Bocs. :D

2021. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"előttem egy 23éves kapcsolata volt, ott nem voltak ilyen gondok."


Ezt ő mondta, vagy a volt partnere?

2021. nov. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Sz.r
2021. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy mentálisan beteg pasi lehet.. ha jót akarsz magadnak, akkor még ma szakítasz vele.

Össze sem költöztetek még és máris leural, birtokol, számonkér és betegesen féltékeny a semmire!

Ilyenkor az szokott lenni, hogy pont a féltékenykedő fél szokott össze-vissza csalni, aztán később azon kapod magad, hogyha ránézel egy férfire a társaságában akkor kapsz egy pofont tőle.

2021. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok

Azt kifelejtettem, hogy egyszer én is ismerkedtem egy ilyen pasival (korban és viselkedésben is szinte ugyanilyen volt), attól is kiakadt a 3.randin, ha elővettem a telefonom egy pár mp-re, mert én biztos pasiknak írkálok.

Lapátra is tettem.

2021. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lóxart fog megváltozni! Ez a személyiségéből, a mentális attitűdjeiből fakad. Ugyanúgy ellenőrizni fog utána is - sőt ha összeköltöztök immáron személyesen fogja megtenni. Hol voltál, mit csinálták, kivel beszéltél, miiiiiiiiiiii ez a folt a ruhádon???

A bibi, hogy az ilyen személyiség előbb-utóbb nem "csak" toxikus lesz, hanem át fog csapni agresszióba is. Az ilyen fokú "kontrollmánia" erős érzelmi instabilitásról, az indulatok hiányáról tanúskodik.

Már most gyomorideged van, ez csak fokozódni fog. S ha megmondod neki nem bírod ezt tovább akkor te leszel persze a hibás "biztos van valakid te k.rva" effektus fog bejátszani. Itt csak egy jó megoldás van: menekülsz! (kivéve ha nem vagy képzett pszichológus)

2021. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
*indulatok kezelésének hiánya
2021. nov. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!