Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sem lehet eligazod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem lehet eligazodni anyukám viselkedésén?

Figyelt kérdés

Elvált szülők gyermeke vagyok. A szüleim 2017-ben külön utakon folytatták. Apa, Anya egyaránt félrelépett. Sajnos ment a sárdobálás, mutogattak egymásra. Anya szerelmes lett egy másik férfiba, és úgy gondolta, a legbecsületesebb dolog felvállalni az új kapcsolatot. Alig pár hét elteltével összeköltözött a mostani párjával, azóta egybe is keltek.


Apának szintén volt egy második házassága, jelenleg azonban válik. A mostani feleségről kiderült, hogy anyagias nő, aki mindent csak a 3 gyermekének szeretne, bennünket pedig ki akart túrni.


Ami anyukámat illeti, furcsán viselkedik. Egyszer mindennek lehordja a férjét, mondván, mennyire féltékeny és buta ember, máskor pedig isteníti. Ezt már nem egyszer eljátszotta, sokszor már a rokonaink sem tudják, mit higgyenek.

A nagymamám sosem tudta igazán elfogadni anya második férjét. Fejébe vette, hogy apának és anyának vissza kellene találnia egymáshoz, hiszen a család mindennél többet ér, ráadásul, miután kimondják apa válását, ez gond nélkül megoldható is lenne. Anya azzal ámította nagymamámat, hogy várjon még egy kicsit, és idővel lehet is belőle valami. Valamelyik nap viszont azt mondta, hogy ő szereti a második férjét, és esze ágában sincs visszamenni Apához.


Csak szerintem nem helyénvaló így viselkedni? Ha esze ágában sincs újrakezdenie apukámmal, akkor miért kell kábítani a nagymamámat?



2021. okt. 31. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lesz bármi is attól, hogy megérted mit miért csinál, ha úgyse tudsz rajta változtatni?

Szerintem engedd el a dolgot, majd alakulnak úgyis maguktól a dolgok, csak nyilván ne vedd készpénznek, amit anyád mond,mert hajlamos hazudni, vagy gyorsan meggondolni magát.

2021. okt. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem lesz jobb, csak kíváncsi vagyok, mások hogyan látnak egy ilyen helyzetet.


Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál!

2021. okt. 31. 17:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Való igaz, hajlik a hazugságra.
2021. okt. 31. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát van az a mondás,hogy fogj meg egy poharat,vágd földhöz...kérj tőle bocsánatot...olyan lesz mint volt?!

Nekem ez jutott eszembe a szüleid házasságáról..képletesen...hogy hiába találnának vissza egymáshoz,nem véletlenül váltak el ,és a megcsalások által komoly sérelmek is voltak,lehet még vannak is.Szerintem azzal ha megpróbálnák újra együtt csak fájdalmat okoznának egymásnak,és neked,meg ha van,vannak tesóid nekik.Mert nagy az esélye hogy képtelenek lennének békében és boldogságban együtt élni.

Az anyukád eléggé kötekedőnek,és elviselhetetlennek tűnik..akinek soha semmi sem jó.De azért néha belátja hogy jó sora van az új férj mellett.Gondolom a szép és jó pillanatokban.

Lehet a nagymamát csak ezzel próbálta leszerelni...minthogy konkrétan a szemébe mondta volna hogy soha nem lesz együtt az apukáddal,és vita lenne belőle.De az is lehet hogy komolyan gondolja néha anyukád...az idő megszépíti a múltat...és feledésbe merülnek a problémák.

2021. okt. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!


Tisztában vagyok vele, hogy minden bizonnyal egymás fejéhez vágnák a sérelmeket.


Egy húgom van.


Ki tudja, mi játszódik le a fejében.. Csak az a baj, hogy összevissza beszél.

2021. okt. 31. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azert monnda ezt hogy hagyja a nyaggatast mamad.

Felnott no azt csinal amit akar. Es tudja hogy nem nezik jo szemmel az uj parjat akivel meg felemas a kapcsolat. Mindenhol vannak ilyen idoszakok biztos h apaddal is volt ilyen h egyszer mindenneknlehordta maskor meg imádta.. csak te azt nem vetted eszre.

Nagymamád maradjon a beiglinel es hagyja a lanyát.

2021. nov. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy azért mondta, nem tudom.


Tény, hogy minden kapcsolatban vannak hullámhegyek és hullámvölgyek.


Csak az a baj, hogy olykor mindennek lehordja a párját, és nem tudja az ember, hogyan viszonyuljon.


Például olyanokat mesél, hogy betegesen féltékeny és rettentően buta ember a párja, emellett az evésen és a szexen jár az esze, ő pedig miatta nem tud előrelépni anyagilag, stb.

2021. nov. 3. 15:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!