Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ANYÁK, ez az ok, jól sejtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANYÁK, ez az ok, jól sejtem?

Figyelt kérdés

Anya vagy, a fiatal, 17-25 körüli lányodnak udvarol egy "ezüstróka", tudod, az a 40-50 éves, sármos, jól öltözött, magabiztos, pénzes, FÉRFI, hasonló forma: [link] Akkor azért kezditek el legtöbben tiltani a lánytól, mert irígykedtek rá?

Azaz, hogy neki jut egy ilyen minőségi férfipéldány, nektek meg...a Béla.


2021. okt. 31. 16:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azért nem érdekes, hogy mennyi felsőoktatásban tanult/tanuló lány büszkén leírja, hogy "kavart" a tanárával?
2021. okt. 31. 16:37
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
11-es Nagyon kevés százalékosan. Ha olvasod, akkor inkább tini fiúk vágyálma.
2021. okt. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy az is nevetséges, hogy a gyereknek udvarló vén majmot minőségi férfipéldánynak nevezi ez a szerencsétlen, az apát meg nyomi "bélának'. Ugyanaz a korosztály. Miért evidens hogy a gyerek apja béla, a pedó meg minőségi férfipéldány. Magamból kiindulva, az én apám egy chad, ahogy itt nevezik, most 67 évesen is, de 40-50 éves korában kevés vetélytársa akadt a magyar pasik között, ő biztos nem volt fogatlan béla a suhogósban.
2021. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem feltetlen sajat akaratukbol fekszenek le a tutorral a fiatal egyetemista lanyok ...

Sok esetben kenyszer zsarolas miatt. Nagyon keves aki tenylegesen az idosebb ferfiakhoz vonzodik. Ott is inkabb az apakomlexus az ok!

2021. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

14.-re.


A zsebekben lévő okostelefon, a Fosbúk, a femináci szervezetek, és a névtelen e-mail címek korában, hogy tud zsarolni a tanár?

Buktatással? 200-ért eltörik a térdét

2021. okt. 31. 17:17
 16/26 anonim ***** válasza:
A 40-50-es max a puncijáért udvarol. Amúgy nem érdekelne, felnőtt nő, ha ennyi esze van, sajnálni tudom csak.
2021. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ja és azt még meg sem említettük hogy mennyire undorító a belinkelt 60 feletti pasi. Nem mint férfi undorító, mert egy nagyon pöpec hatvanas úr, hanem a kérdező csúsztatása undorító hogy ezt nyomta be mint egy 17 éves lánynak udvarló 40-50 körüli 'ezüstróka'.
2021. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
58%
Hol minőségi ez a vénember? Nekem nem kéne most 40 évesen sem, ennél jobban néz ki a férjem. Amùgy nem zavarna, ha a lànyomnak idősebb pasija lenne, ha làtnàm hogy szeretik egymàst.
2021. okt. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon öreg ember, nem rossz, de én szégyellnék vele megjelenni, nemhogy egy fiatal nő.T
2021. okt. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tiltanám (még kicsik a lányaim) mert én is voltam naiv kis hülye 16-17 éves lánygyerek, és környékezett meg ilyen pasi.

Párkapcsolatnak nem nevezném, nem volt egyenrangú, neki egy irányítható, könnyen ámulatbaejthető, kihasználható nőtestű gyerek kellett.

Tiltani nem tiltanám, mert úgyse lehet, de remélem annyi észt sikerül a lányaimba nevelnem, hogy leessen nekik, hogy faszikának nem a szép lelkükért meg a mély és velős beszélgetéseikért kellenek.

2021. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!