Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ANYÁK, ez az ok, jól sejtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ANYÁK, ez az ok, jól sejtem?

Figyelt kérdés

Anya vagy, a fiatal, 17-25 körüli lányodnak udvarol egy "ezüstróka", tudod, az a 40-50 éves, sármos, jól öltözött, magabiztos, pénzes, FÉRFI, hasonló forma: [link] Akkor azért kezditek el legtöbben tiltani a lánytól, mert irígykedtek rá?

Azaz, hogy neki jut egy ilyen minőségi férfipéldány, nektek meg...a Béla.


2021. okt. 31. 16:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán amiatt mert van köztük 20 év minimum?
2021. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
40-50-es "FÉRFI" nem udrvarol 17 éves gyereknek. Beteg vagy!
2021. okt. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
96%
Egy 25 éves nőt hogy tilt el bárkitől is az anyja?
2021. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

2.-ra.


14.-től legális. És én is szoktam.

2021. okt. 31. 16:28
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Ez az a pedó aki folyton kislányok képét linkeli.

Fiús anya vagyok, de azért válaszolnék, mivel ismerek lányos szülőket. A kislány apja rendezne el, elég szépen.

18 után meg azt mondom csak vágyálmot írtál le. Nem kellenek a középkorú urak a szép fiatal lányoknak.

41N fiús anyuka, nagyon nem bélával (tizessel fiatalabb).

2021. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
92%

A 4 alapján most már tuti hogy a pedó. "2.-re" "14.-től"

Undorító. Hányok ettől a szemétládától, minden kérdésétől és hozzászólásától.

2021. okt. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez a kerdes csak rolad arul el jo sokat. :D
2021. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan szánalmas kérdés, hogy arra szavak nincsenek!

Egy ilyen pasival, már ha független igen, 40-50-es nő is összejönne. Tudod, hogy mikor van legtöbbször tiltás? Amikor pinabubus, vagy "válás szélén" lévő pasik jönnek a képbe. Komoly probléma tud lenni, hogy a sárm, és a viszonylagos egzisztencia elkábít valakit.

2021. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

Az h mi legalis es mi etikus az ket kulon dolog...

Ha egy 50es pasas tiniket akar akkor ott tuti h van valami baj. Vagy kisse pedo az illeto vagy keptelen normalis kapcsolat kialakitasara es csak dugi kell egy fiatla lany. Egyebre nem de aiman lehazudja az eget ezert.

Egyik sem egeszseges!


Nem az irogyseg miat beszelnek a lanyommal az tavol all tolem. Hanem h gondolja at h a fiatalsagat egy hozza kepest ven szottyadt kanra akarja pazarolni ahol garantalt az h sebzetten jon ki belole. Vagy inkabb normalis, a korosztalyaba illo sracokkal akikkel egyutt tanulhatjak az eletet.


Am nekem 35-39 es korosztaly udvarol. Szoval nem nem a Bela maradeg nekem. 😂

2021. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
#4: és ezért vagy beteg!
2021. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!