Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik inkább a nőiesebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik inkább a nőiesebb?

Figyelt kérdés

Van,aki azt mondja,hogy az a nőies, ha kerek a feneke és a melle,ami nagy is...de ezekhez ritkán járul keskeny csípő és vékony derék...

viszont a vékony derékhez meg általában a kicsi cici és keskeny csípő jár...

végülis,akkor melyik inkább a nőiesebb (és általában miért mondják azt,hogy a teltebb a nőiesebb)?


keveseknek adatik meg a kerek popsi+nagy cici+darázsderék

a széles csípőhöz meg gyakran jár nagy fenék..


tudom,hogy mindenkinek más tetszik blablabla

meg egy nőnek nagyon jó, ha vékony blablabla


de mit gondoltok? :)


2010. szept. 3. 13:47
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
örülök neki h sokat szeretik a nagy mellet Xd mert akiket én ismerek azok nem nagyon szeretik a nagyot csak a kicsit
2010. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele,hogy azt a lányt választom amelyiken szex közben nem fogom majd magam összeverni mikor arra kerül a sor!Mert volt már olyan és nekem eléggé fájt ott lent másnap is,erre én ügyelek már. 34F
2010. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kozepes cici legyen feszes,ha tul nagy akk nem feszes azt meg nem szeretem. Kozepes fenek ha tul nagy akkor meg hajas szerintem, az is feszes legyen:P.Inkabb ezek szamitanak nekem.Mert szerintem akinek nagy melle es feneke van meg ha szep is 30 eves koraig kb, de utanna elhizik erost..epp ezert szeretem ha kicsit sovanyabb meg kisebb adotsagok:P De az se szep ha deszka:D.16f
2010. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16 évesen azon töpreng h (valószínűleg már) a felesége, hízik vagy sem valamennyit. Én egy lányt nem azért nem szeretnék, mert pl kicsi a melle, vagy van hasa. Összhatás. Kinek mi áll jól.
2010. szept. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szerencsére nekem formás, feszes a fenekem, nagy a mellem (75C) és mindehhez karcsú a derekam (63 cm), és a pasik állandóan megnéznek, a barátaim is mind imádták meg mondták, hogy milyen szexi vagyok stb.

Úgyhogy szerintem a formásság fontosabb és izgatóbb, mint a puszta vékonyság. Persze ha szép egy lány arca, akkor az sok minden hibáról elvonja a figyelmet!

2010. szept. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ja, és ezekkel a formákkal tízszer több pasi bámul meg, mint a kevésbé formás, sovány barátnőimet. Szóval ebből egyértelműen látszik, hogy a férfiaknak ösztönösen a formás nő tetszik, arra izgulnak fel, de persze nem a hájas vagy a dagadt, hanem a karcsú, de mégis formás, telt keblű + kerek fenekű és csípőjű.
2010. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kb. 3 éve vékony voltam - 48 kg - nem az a deszka, szerintem nagyon jó néztem ki.

Most felszedtem majdnem 20 kilót, 66 kg vagyok, látszik hogy elhíztam, narancsborom van, hasam és széles csípom, de valamiért a pasikat nem tudom levakarni magamról. Nem tudom, hogy ezek nem látnak, de soványan nem kellettem, most meg egymást tapossák a nagy fenekemért. Sosem fogom megérteni a férfiakat...


Szóval ezért nehéz megválaszolni a kérdésedet, a pasik maguk sem tudják mit akarnak.

2010. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Az miben nyilvánul meg, hogy nem tudod levakarni magadról a férfiakat? Szórakozóhelyen mennek oda hozzád többen? Vagy szerelmet vall neked egy csomó ismerős férfi, akit eddig is ismertél? Vagy az utcán mennek oda hozzád többen ismerkedni?


Csak mert azt én is megfigyeltem, hogy a molettebb, teltebb lányokra jobban hajtanak pl. szórakozóhelyen stb. és egyszer megkérdeztem egy barátomat, hogy ez szerinte miért van, és azt mondta, hogy azért, mert a pasik inkább hajtanak az átlagos, molettebbre, mert nála valószínűleg nem kell sokat hajtani egy dugásért, míg a karcsú szép lányért sokat kell küzdeni, meg úgyis elhajtja a legtöbb pasit.

2010. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

tényleg a molettek mindig rámásznak a pasikra :)

direkt kirakják a mellüket, csakhogy kelljenek már valakinek

tényleg könnyen jött csajok

(tapasztalat)

2010. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem az nagyon bejön ha egy lánynak nem lapos a hasa hanem van mit fogni ott is!!!!!!!!!!!!
2010. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!