Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az/van alapja hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az/van alapja hogy a férfi az anyjara hasonlító nőt választ sok esetben?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül a külső megjelenésre értem. A fiu a második gyerek van egy bátyja ( ha esetleg ez is fontos) nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban ? Minden érdekelne

2021. okt. 9. 06:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Ez nőkben is jelen van. Tudatosan vagy tudatalatt az apjukhoz hasonlót választanak (persze nem mindig)


Van ismerősöm aki mindig olyan csajokat szedett fel akik nagyon hasonlítottak az anyjára. Feleségül pedig azt vette aki kiköpött mása volt.

2021. okt. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem igaz.
2021. okt. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Ezt így nem lehet kijelenteni, de nagy rá az esély.

Pl.

Anyám jó fej, humoros, talpraesett, okos, kedves.

A jövendőbeli sógornőm szintén hasonló jó tulajdonságokkal rendelkezik.

Anyósommal hasonlítunk abban h a sz@rból is tudunk váratépíteni típusok vagyunk.

Viszon még ő beletörődött a cseléd szereobe (apósom képes kuszedetni vele a kaját, vagy ha kell még neki kenyér szól anyósnak h hozzon már, ahelyett h ő felkelne) én ezt sosem tűrném. (szerencsére a férjem sosem várta el az ilyesmit, pedig egész életében ezt látta az apjától)

Én nagyon intenzív, pörgős típus vok, anyós az inkább lassan komótosan.


Nyilván az emberek sokmindenben hasonlítanak, de különbözőek is.

Így nem nehéz olyan társat találni aki valamely tulajdonságában hasonlít az anyjára

2021. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Baromság
2021. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

[link]


Tessék tudományosan bizonyitott tény.


Csókollak titeket lepontozók.

1# voltam.

2021. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit várom a további tapasztalatokat :)
2021. okt. 9. 07:58
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem hasonlítok anyósra se külsőleg, se belsőleg! Teljesen eltérő személyiséek vagyunk. A párom sem hasonlít az apámra, sehogy sem.
2021. okt. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Személyiségtípusban igen. És itt nem arra kell gondolni, hogy valaki mennyire humoros vagy házias, stb., hanem pl. hogyan kezeli a konfliktusait. Ez az, amiben az ismerős mintázatot választjuk. Viszont nem törvényszerű, hogy az ellenkező nemű szülőét, ez attól függ, hogy ki volt a gyerek azonosulási mintája kisgyerekkorban.
2021. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
35%
Akkor kivétel vagyok. Külsőre, belsőte teljesesn más vagyok, mint az anyukája volt, pedig nagyon jó kapcsolatban volt vele.
2021. okt. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan a "vagy igen, vagy nem" kategória. Nem hinném, hogy bármilyen szabályszerűséget rá kéne erőltetni.
2021. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!