Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért nem hasonlítok a szüleim...

Miért nem hasonlítok a szüleimre? Ki lehet valahogy deríteni hogy tényleg ők a szüleim vagy nem?

Figyelt kérdés

Nézegettem ma a képeket és nem hasonlítok egy picit sem senkire. Nekem mikor kicsi voltam szökés vöröses hajam volt később bebarnult, a szemem kék.. Senkinek sem ilyen a családban. Nagyszülőknek sem én ezt nem értem

Azt tudom hogy anyának nem lehet gyereke. És szerintem nem is lehetett eddig sem

És én nagyon sovány vagyok alacsony senki sem ilyen..

17 eves vagyok lany


2019. aug. 28. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Mi van ma a tinédzserekkel? mInden második tinédzser azt hiszi elcserélték vagy örökefogadták. Tanultál a genetikáról? Akkor tudhatnéd, hogy akár az ükszüleidre is hasonlíthatsz.

Csak mondom:

Én barna hajú, barna szemű vagyok, hízásra hajlamos. A férjem barna hajú, barna szemű. Lányunk vörös, zöld szemekkel. A nagyszüleink is inkább barna szeműek, hajúak. A lányom az ükmamájára ütött. Ő volt egyedül vörös hajú kék szemű-

Valószínű, hogy a nagy családból egy távoli rokon genetikáját örökölted.

2019. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 huzoro válasza:
95%

"És szerintem nem is lehetett eddig sem"

Na akkor ezért.

És ha mégis az anyád az anyád és az apád az apád, akkor sem kell feltétlen hasonlítani senkire sem. Egy DNS vizsgálat megmondja, de ha szeretnek és te szereted őket, erre semi szükség. Ha "csak" örökbe fogadtak és szeretettel felneveltek, te még jobban szeresd őket, megérdemlik.

2019. aug. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még igaz is, hogy nem vagy vér szerinti, semmi jelentősége hidd el.

Egyébként a gének fura játékokat is tudnak ám! :)

2019. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Én le se tagadhatnám az anyámat, bármennyire próbálom. Nem tartom már vele a kapcsolatot, befestettem a hajam, hogy más legyen, mint az övé, de néha 1-1 gesztusomban vagy megnyilvánulásomban is ráismerek. Gyűlölöm az ilyen helyzeteket. Ne aggódj, az nem feltétlenül baj, ha nem hasonlítasz rájuk. Jófejek? Ha igen, örülj, és ilyenen ne agyalj.
2019. aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért mert vannak nagyszüleid, dédszüleid, ükszüleid, rájuk is hasonlíthatsz!
2019. aug. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindenki hasonlit a szüleire.Én például a dédnagyanyámra hasonlitok,a fotók alapján.

Ha annyira meg akarod tudni DNS.vizsgálat,de én a te helyedbe nem sérteném meg ezzel a szüleimet.

2019. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd! rosszul bántak Veled a Szüleid? Mert ha nem, Én a helyedben lesz@rnám, hogy az a nő hozott-e a világra, aki felnevelt. Ha úgy is van, ahogy gondolod, de megkaptad Tőle a szeretetet, Ő az ÉDESANYÁD. Sokkal jobban megérdemli a megnevezést, mint az aki, csak megszült. Anya attól lesz valaki, ha eteti, ruházza, taníttatja a gyermeket, akit nevel és lelkileg is segíti a gyerek fejlődését. Miért akarsz Anyudnak egy ilyennel csalódást okozni?
2019. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem a külső mutatja meg, nem feltétlenül kell hasonlítanod a szüleidre. Szerintem ne nyomozgass, ha érdekel, kérdezz rá nyíltan. Mondd el nekik, hogy szereted őket, és nem változtat semmin, ha örökbe fogadtak, de ha így volt, mondják el, mert érdekel. Ennyi.
2019. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%
Kamaszkorban, mikor a fiatal konfliktusba kerül a szüleivel, vagy keresi a helyét a világban és elveszettnek érzi magát, akkor gyakori gondolat ez, hogy biztos, hogy ők nem is a szüleim, örökbefogadtak, vagy elcseréltek a kórházban stb. Régen is volt ez, csak internet hiányában nem kürtölték világgá. Nekem is voltak ismerőseim, akik bizonygatták, hogy őket biztos elcserélték. Csak ugye ez butaság. Mindenki kinövi.
2019. aug. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
59%

Van ilyen, hogy valaki nem hasonlít a szüleire. Lehet az ükanyádra hasonlítasz. Egyébként én sem hasonlítok a szüleimre. Meg a családból senkire sem. Nem hogy a tulajdonságaim, még a bőröm színe is jóval barnább a családom összes tagjánál.


Mindenesetre ha valaki úgy érzi hogy örökbefogadták, érdemes csináltatni egy DNS tesztet. Abból egyértelműen kiderül.

2020. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!