Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem hasonlitok a szüleimre?

Miért nem hasonlitok a szüleimre?

Figyelt kérdés
Eléggé aggaszt a dolog bár még senki nem mondta.Anyámra hasonlítok egy picit de apámra hát nem tudom,nincs igazán semmi hasonlóság.
2017. máj. 4. 20:18
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Hány éves vagy? Kérdezd meg a szüleidet
2017. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó embert ismerek, akik kicsit sem hasonlítanak a szüleikre. Csak ennyit tudok elmondani, biológiai okfejtésekbe most nem mennék bele.
2017. máj. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok fiu
2017. máj. 4. 20:24
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadra hasonlitasz az már egy jo eredmény. (Akár hiszed, akár nem.)
2017. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Postás,kéményseprő,óraleolvasó
2017. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez szerintem nem olyan vicces
2017. máj. 4. 20:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Honnan jöttél te? A Mónika show-ból? Ha tanultál volna a suliban, akkor nem kérdeznél hülyeséget. De a különféle genetikai jegyek másodfokon (nagyszülőről unokára) jobban öröklődnek.


Nyilván ettől függetlenül előfordulhattak olyan események a családodban, hogy megcsalás, örökbefogadás, de ilyen ostoba dologgal miért foglalkozol? Felneveltek? Fel. Akkor meg? Nem oly' mindegy?

2017. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, ha azt hiszed, hogy megcsalta az anyukád az apukádat, akkor tévedsz, és nagyon rosszhiszemű vagy. Miért gondolsz rosszra? Még akkor sem biztos valami, ah tényleg 100%-ig meg vagy győződve valamiről. Ne legyél rosszhiszemű. Az édes apukád és édes anyukád nagyon szeret téged, anyukád meg nemcsak akkor, de 25 év alatt egyszer sem csalta meg apukádat :) Ugyanez viszont igaz. De ess kétségbe, ne gyötörjenek téves képzetek, és ne érezd emiatt rosszul magad. Ha bánt téged a dolog, kérdezd meg anyukádat négyszemközt, ő mindent tud, és el is fog mondani, és meg fog erősíteni abban, hogy ő soha sem csalná meg apukádat. :) Szeresd őket, és legyél jó. :)
2017. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*Ne ess kétségbe (!!)
2017. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Amúgy hallottam olyat,hogy valaki idős korába tudta meg,hogy ki volt az apja.Az,hogy hát nem látták a rokonok,hogy nem hasonlit az apjára?
2017. máj. 4. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!