Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
4hetes terhes vagyok, sajnos a nőgyógyásztól anyám is megtudta, 21 éves vagyok de elakarja helyettem dönteni mit csináljak, még várni akartam az információval míg a barátommal midnent megbezsélük, hogyan állítsam le hogy anyám ne pattogjon annyit és értse emg én mit szertnék?
2010. aug. 31. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ennyit az orvosi titoktartásról.

Amúgy felnőtt nő vagy, közöld az anyáddal, ha eddig nem vette volna észre.

2010. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kamuuu ***** válasza:
Mond meg neki hogy 21 éves vagy a saját problémáid dolgaidat te oldod már meg ne szóljon bele az életedbe csak hogyha ezt te is szeretnéd és a gyerek főleg a te felelősséged ő neki nincs sok beleszólni valója
2010. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Meg akarod szülni?

Fel fogod tudni nevelni?

Az apa melletted maradna?

Van biztos állásod?

Van lakásod?

2010. aug. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
húzd ki!
2010. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó ez csakis rám tartozik, nem ez volt a kérdés mit tegyek vele
2010. aug. 31. 16:44
 6/13 A kérdező kommentje:
a 16:39esnek írtam!
2010. aug. 31. 16:44
 7/13 anonim ***** válasza:
jogod van azt csinálni,amit te jónak látsz,hiszen 18 már elmultál.Lehet anyukád attol fél,hogy nem tudnád eltartani meg ilyesmi. Lehet csak most ilyen,lehet késöbb elfogadná ezt és megnyugodna.Szerintem probálj vele szépen beszélni és hátha lenyugszik.Sok sikert. 21L.
2010. aug. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) sztem így lesz
2010. aug. 31. 16:55
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

"utolsó ez csakis rám tartozik, nem ez volt a kérdés mit tegyek vele"


Tehát igaza van a kommentelőnek azért sértődtél be.

2010. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem nincs igaza, csak úgy utálom hogy itt mindenki mindig oylan szuperokos, és nem a kérdésre válaszol amgánügyem és meg tudom oldani a helyzetet a barátommal, nem ez volt a kérdés de mindig okoskodni kell...
2010. aug. 31. 17:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!