Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbiknek/biszexeknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbiknek/biszexeknek miért az ilyen Aylar Lie típusú csajok az ideáljaik?

Figyelt kérdés

Fent voltam egy ilyen társkeresőn, vagy 20-nak láttam, hogy ki van téve Ő:

[link]


[link]


Na meg a hozzá hasonló nők, pl. Nicole Scherzinger, meg ilyenek. Ők és a hozzá hasonló lányok az istennők vagy mi?


2010. aug. 31. 14:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, meg a másik kedvenc Penelope Cruz, meg Angelina Jolie..
2010. aug. 31. 14:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bejönnek,talán mert dögösek.Angelina mondjuk nem.
2010. aug. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ebből ne vonj le messzemenő következtetéseket. Heteroszexuálisok is gyakran emelnek szinte félistenné egy sztárt csak azért, mert épp fut valami filmje, vagy aktuális sorozata.


Ha én leszbi csaj lennék, akkor Lady gagára buknék. :)

2010. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kamuuu ***** válasza:
Lady gagahoz hozzá se nyulnék még bottal se amúgy én fiú vagyok hetero és nekem is tetszik:$ de azért nem pont ez az ideálom:D
2010. aug. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert Aylar Lie szép és nőies. Egyébként a leszbiknek vagy a plázacicák vagy a butchok jönnek be. Ilyen "fullos" nők közül tényleg Scherzinger, Jolie, Rihanna, meg Shakira ,meg mittudomén kik a befutók.
2010. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azért, mert a biszex/leszbi lányok kicsit fiúsak, vadak, ezért a kicsit fiús és vad lányok jönnek be nekik :) legalábbis én magamon ezt tapasztalom...én is ilyen vagyok és nekem is a hasonló lányok tetszenek... a szőke cicababáktól el tudnám hányni magam


bi 21/L

2010. aug. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Előző, ezt nem értem. Fiús vagy, a fiús csajok tetszenek? De akkor miért tudnád elhányni magad a cicababáktól? Akit linkeltem, se fiús, épp az, hogy nagyon csaj.
2010. aug. 31. 16:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ez annyiról szól mint mikor a hetero lányoknak Brad Pitt, Antonio Banderas stb tetszik. Mindenkinek van egy körülbelüli ideálja. Illetve... Ha valaki szereti a telt ajkakat, a hosszú fekete hajat akkor nyilván az ideálja olyan lesz,akin a számára tetszős dolgokból a legtöbb megtalálható.
2010. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem is tetszenek ezek a csajok valamiért.

mármint a hasonlóak is.

kicsit fiúsnak tünnek így átgondolva.

26f

2010. aug. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
26F és te mióta vagy nőnemű? Nyilván nem arra voltam kíváncsi, hogy a fiúk mit gondolnak róluk. Egyébként épp az, hogy túl nőiesek
2010. aug. 31. 17:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!