Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miatt nagyon visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miatt nagyon visszahúzódó lettem, mindenkit elüldöztem magam mellől, barátom sem volt még. Hogyan legyek normális?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és elég rosszul érzem magam a bőrömben, mert soha nem játok szórakozni, soha nem volt még barátom, de még nem is csókolóztam. Nem avval van a baj, hogy nincs próbálkozó, hanem a szüleim miatt. Vidéken élünk és ha szórakozni szeretnék menni, nem nagyon engednek el, így barátkozni sem nagyon tudok. Aztán volt, hogy egy srácnak tetszettem, eljött hozzám, de anyám leállított, hogy még nem a pasizással kellene foglalkoznom, ez volt 1 éve. Azóta már talán megengednék, hogy legyen barátom, de az a baj, hogy annyira bennem van, hogy mindenkit el kell utasítani, hogy nem tudok ismerkedni, nagyon csendes lettem, társaságban szinte nem is beszélek…és nem tudok ellene tenni. Annyira belém rögződött, hogy mindenkit elüldözök magam mellől. Igazi barátnőim nincsenek is, csak az unokatesóm az akivel meg tudom beszélni a problémáimat. Ha egy fiú közeledik hozzám, nem bírom megtartani, mert olyan félénk vagyok, mindig az van bennem, hogy mi van, ha a szüleim őt is „elüldözik”?

Mit csináljak, hogy meg tudjak változni?


2010. aug. 31. 11:48
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

azért csak ésszel vegyél fel embereket innin msn-re xD

(nem mondom hogy ne ismerkedj csak at hogy ésszel ! )


Ilyen embereket mint te is nagyon könnyű kihasználni, átvern és a végén még jobban befordulsz és majd emo leszel ... xD

2010. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Ha szép vagy, és szeretnél ismerkedni, legalább neten, aztán később máshogy is, írj privit :) 18/f nőtlen :(
2010. szept. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
A második kommentelőnek elárulom, hogy amíg a szülei tartják el, addig kuss a neve. Ellenkező esetben séta, lehet menni a nagybetűs életbe. Elvagy tévedve báránykám.
2010. szept. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
én csak 14 vagyok de ugyan ilyen egy barátnöm van akivel beszélek am ráadásul én vagyok az osztály fekete báránya mert velem senki nem barátkozik és nem szolnak hozám szoval eltom képzelni ezek után a jövöm
2010. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én csak beszélgetni szeretnék veled:) Mivel ugyanolyan beállítottságúak vagyunk, jó lenne egy hasonló emberrel beszélnem:) Legalább valaki megértene:)
2010. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 emberke ***** válasza:
küldj egy privit msn-eddel és beszélgethetünk ha gondolod
2010. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Megkaptad az üzit amit írtam?
2010. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!