Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim miatt nagyon visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim miatt nagyon visszahúzódó lettem, mindenkit elüldöztem magam mellől, barátom sem volt még. Hogyan legyek normális?

Figyelt kérdés

18/L vagyok és elég rosszul érzem magam a bőrömben, mert soha nem játok szórakozni, soha nem volt még barátom, de még nem is csókolóztam. Nem avval van a baj, hogy nincs próbálkozó, hanem a szüleim miatt. Vidéken élünk és ha szórakozni szeretnék menni, nem nagyon engednek el, így barátkozni sem nagyon tudok. Aztán volt, hogy egy srácnak tetszettem, eljött hozzám, de anyám leállított, hogy még nem a pasizással kellene foglalkoznom, ez volt 1 éve. Azóta már talán megengednék, hogy legyen barátom, de az a baj, hogy annyira bennem van, hogy mindenkit el kell utasítani, hogy nem tudok ismerkedni, nagyon csendes lettem, társaságban szinte nem is beszélek…és nem tudok ellene tenni. Annyira belém rögződött, hogy mindenkit elüldözök magam mellől. Igazi barátnőim nincsenek is, csak az unokatesóm az akivel meg tudom beszélni a problémáimat. Ha egy fiú közeledik hozzám, nem bírom megtartani, mert olyan félénk vagyok, mindig az van bennem, hogy mi van, ha a szüleim őt is „elüldözik”?

Mit csináljak, hogy meg tudjak változni?


2010. aug. 31. 11:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ha a szüleid nem engedik a pasizást még, akkor ne is erőltesd.. télleg ne lázadjunk mert vasvillára tesznek.. ;|

Vegyél egy kutyát..

2010. aug. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
36%
18 éves vagy. Szabad ember, szabad akarattal. A szüleidnek semmi, de semmi beleszólása sincs a dolgaidba.
2010. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok valahogy. Csak férfi verzióban. 19/F
2010. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Járjál bulikba, ott mérsékelten igyál, csináljál ilyen csajos baromságokat. Meglátod egyre lazább és könnyebben oldódó leszel. így már biztos le fogsz tudni kötni egy fiút.
2010. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha már betöltötted a 18-at, elég abszurd a szüleid részéről, hogy nem engednek szórakozni. Milyen indokkal nem engednek?


Ülj le velük beszélni, mondd el nekik, hogy szeretnél néha elmenni ide-oda, ne gondoljanak semmi rosszra, de abban a korban vagy, amikor az embernek a személyiségfejlődéséhez hozzájárul az, ha új ismeretségeket köt.


Kicsit írj részletesebben a szüleidről, hogy mi a bajuk azzal, ha ismerkedsz (fiúkkal-lányokkal vegyesen)!


Egyébként az osztálytársaiddal milyen viszonyban vagy?


Jövőre szeretnél továbbtanulni?

2010. aug. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Na mi van, kis szarok, írogattok, hogy 18 évesen már szarja le a szüleit?
2010. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Már felnőtt ember vagy, tedd azt amit szeretnél!
2010. aug. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondják, hogy tanuljak, pedig most is kitűnő voltam...

Nagyon féltenek, minden reggel úgy megyek el suliba, h "vigyázni!" "odafigyelni!".

Mert télleg másra nem lehet panaszom, mert megkapok mindent, de nagyon féltenek és azt mondják hogy addig tanuljak míg lehet, de nem értem miért gondolják, hogy ha lenne barátom, akkor nem tanulnék...

Fősulira akarok menni jövőre, de még nem döntöttem milyen irányba induljak...

2010. aug. 31. 12:01
 9/27 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok, voltam.

Ezért csak te magad tehetsz, senki sem fogja helyetted megoldani a problémáidat.

22F

2010. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha jövőre koleszba mész, vagy albérletbe, megoldódik a problémád
2010. aug. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!