Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki ‘túl jó csaj’?

Figyelt kérdés

Nemrég a párommal beszélgettünk, és azt mondta, hogy XY szerinte már túl jó csaj és nem szívesen lenne vele együtt, mert őt mindenki megnézi az utcán, minden férfinak bejön stb. Akkor ez azt jelenti, hogy engem nem tart szépnek, csinosnak? Kicsit rosszul esett ez a megjegyzés, ilyenkor azt gondolja az ember, hogy mindenkinek a párja a legszebb, még ha ez nem is feltétlenül így van.

Ti mit gondoltok? Nektek is mondtak már ilyet?



2021. aug. 23. 22:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem mindenkinek van kellő érzelmi intelligenciája.
2021. aug. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
35%

Nem a párom a legszebb nő a világon. Éppen 1 órája mondtam is neki ezt.

Ilyen téren nincs túl jó csaj számomra. Engem nem zavar ha megnézik a nőt akivel vagyok, sőt inkább imponáló.

Legfeljebb úgy lehet "túl jó csaj", hogy magasan magam fölé értékelem és nem megyek oda hozzá ismerkedni szívesen, mert rossz érzés hátrányból kezdeni. 😁

2021. aug. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
80%

Persze, én is megkaptam, hogy nem baj, hogy átlagos vagyok, mert neki nem kéne jó nő, mert azt félteni kell.

Van a jó nő kategória ezeknek a kispöcsöknek meg van a biztonságosabb barátnőnek való kategória.

2021. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
29%

Legyél már felnőtt!


Miért, szerinted jobb nő vagy mint mondjuk ők?


[link]


[link]


[link]


Nem hinném! >:)

2021. aug. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

4 De hát a barátom a Megan Foxra is azt mondta jobb nő vagyok, amikor a Transformerst néztük és halálba nyaggattam ezzel.

Tudod ez az igaz szereleleeemmm!!! 444

2021. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%
4-es, rondábbnál rondább csajokat linkeltél be, de mindegy. Én ezekből 2-nél szebb vagyok, mégis be lettem sorolva átlagosnak.
2021. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
6 Akkor lássunk rólad is egy képet. 🙂
2021. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%
4-es az első képen lévő például kifejezetten nem tetszik nekem, neked mégis etalon, ennyire látszik mennyire szubjektív a szépségideálunk, ha ez így van, miért kell olyannal összejönni akit nem tartunk nagyon jónak? Lehet lenne esélyed olyannal is.
2021. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Olyan értelemben van túl jó csaj, hogy nem mernek hozzá odamenni.

Így lett gyönyörű barátnőm, mert én nem féltem.

Viszont az a vicc, hogy nagyobb tarásaságban, amikor beszélgetünk, de nem jön le, hogy egy pár vagyunk, akkor elég csak elmennem a mosdóba, mire visszaérek, már valaki rá is szállt, hiszen látta, hogy velem is beszélgetett. :D

2021. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
87%

Levonom a következtetést, amit eddig is sejtettem:

aki nem tartja a barátnőjét jó csajnak vagy a barátját jó pasinak, az nem szerelmes. Ennyi.

2021. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!