Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nagyon helyes férfi összejöjjön egy nem olyan szép lánnyal? Csak a pénzéért lehet vele?

Figyelt kérdés

Van egy barátom (25) akivel kb 7 éve nagyon jó a kapcsolatom, a gimi vége fele kezdtünk el jobban barátkozni. Soha nem volt egy olyan ember aki bárki mellett megtudott volna állni, ez a tipikus “bármit megtehetek a nőkkel” típus, hazudnék ha azt mondanám, hogy a kapcsolatai 2-3 hétnél tovább tartottak. Aláírom, hogy nagyon brutálisan jól néz ki. Most viszont összejött egy csajszival kb 5 hónapja, aki olyan nem túl szép..pedig azelőtt olyan lányokat szedett fel, hogy nem voltak semmik..

Viszont ez a csaj hiába nem szép a szüleinek nagyon sok pénzük van. Nem túlzás kifejezni, hogy gazdagok. Nekem ez a legfurcsább, hogy pont egy gazdag lánnyal maradt meg. Mikor egyszer beszéltem vele, akkor tett olyan megjegyzéseket, mintha csak ezért lenne vele, mi azért elég mélyen elszoktunk merülni a beszélgetésben… és másban is.😂 Szerintetek létezik az, hogy egy tényleg ilyen “álompasinak” mondható személy egy nem túl szép leányzóval jön össze? Szerintetek is csak a pénz miatt lehet vele?


2021. júl. 29. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan nagy dolog.

Miért ne lehetne vele csak a pénzéért. Volt mar ilyen a történelmben kismilliószor.

Jól tette. 😀

2021. júl. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, csak nekem kicsit olyan furcsa az egész és nem tudom, hogy én reagálom-e túl ennyire.😄
2021. júl. 29. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:

aha, szoval 7 eve a baratod es megis itt kerdezgeted idegenektol, hogy vajon a penz miatt jott-e ossze egy csajjal.


eleg okadek dolog ilyet feltetelezni egy allitolagos baratodrol. tovabba nem mindenki a penz alapjan valaszt part.

2021. júl. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen mert érdekel olyan emberek véleménye, akik esetleg hasonló helyzetben voltak már. Ez az oldal pedig azért jött létre, hogy akinek van tapasztalata, tudása hozzá a válaszával segíteni tud másnak.🤷‍♀️ Ez egy anonim oldal, nyugodtan meglehet kérdezni minden aggály nélkül a bennünk felmerülő kérdéseket..
2021. júl. 29. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Fősulin volt egy csávó, kb. akármelyik csajt megkapta ha akarta. Összejött egy kövér, egyáltalán nem szép csajjal, csak azért, mert az hökös volt és betolta a csávót is a hökbe... :D
2021. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mit jelent az,hogy másban is ?

Nem lehet ,hogy többet képzelsz a kapcsolatotokba mint ami ?A szépség meg relatív . Volt olyan párom ,hogy kérdezgették tőlem ,hogy mi a fenét keresek mellette ,miközben nekem tetszett. Összességében tetszett az aki . Szóval csak a külsőségekre sztem kár alapozni.Ízlések . ..

2021. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha megfigyeled, a legtöbb ilyen szép-csúnya párnál a csúnyábbik fél gazdag. Legyen akár nő, akár férfi. Valahol érthető, nyilván mi másért lenne vele, ha külsőre sokkal jobbakat is kaphatna?
2021. júl. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem ő lenne az első nő a történelemben aki előnytelenebb külsejű, idősebb vagy más hátránnyal indul, de anyagi előnyökkel rendelkezik ő vagy a családja és a férfi eszerint választja ki.
2021. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!