Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van a határ a haveri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van a határ a haveri heccelés és a flört között?

Figyelt kérdés

Egymás cukkolása pl ez is lehet meg az is. De mik azok a dolgok amikből jobban le lehet szűrni hogy miről is van szó?


Azokat most ne vegyük ide ami egyértelműen szexualis töltetű vagy az illető konkrétan elhív valahova. Az tiszta sor.


Akar ha tapasztalatot vagy eseteket tudnátok mesélni/mondani, az is sokat segítene.


Meg úgy alapvetően arra is kívancsi vagyok hogy EGYENILEG erről ki, mit gondol.:)



2021. aug. 17. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Csakis a kapcsolat eddigi jellemzöiböl. Általános megoldás nincs erre, harmadik személy sem tudja megitélni.
2021. aug. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leginkább személyes, egyéni tapasztalatokra, véleményekre lennék kívancsi.

Sztorik, esetek, stb

2021. aug. 17. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én öreg vagyok, szóval a haveri cukkolás a flört, valami erotikus felhanggal.

De semmi konkrét szexuális törekvés nincs benne

A recepciós asszonnyal egy éve "tervezgetjük", hogy mikor megyünk ibolyát szedni, bárki más füle hallatára.


De a múltkor azt kérdezte itt valaki, hogy a szopás még belefér-e flörtölésbe?


Attól padlót fogtam.

Szerintem nagyon nem.


Szóval sokféle értelmezése van a flörtnek.


Nálunk olyan, amiből biztosan nem lesz szex, de azért úgy játszunk a szavakkal, mintha lehetne is.

2021. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3 amit te írsz példát hogy "szopás mint flört"-na az szerintem sem. :D


Azert az már túlmegy ezen:D

2021. aug. 17. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Az első csóknál.
2021. aug. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!