Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyi piszkálódásokat,...

Munkahelyi piszkálódásokat, beszólogatásokat hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Egy konkrét esetet írnék le: Telefonáltam a munkatársammal az irodában. Azt mondtam a telefonba, hogy majd küldök egy MMS-t, ezt hallották a kollégáim, akikkel egy irodában dolgozok, és az egyik be is szólt: "MMS? Ez már a 21. század. Hol él ez? Jó, hogy nem postagalambbal nem küldi az üzenetet." Erre a többi kollégám is nevetett, nekem nagyon megalázó volt. Hogyan kezeljem az ilyen helyzeteket? Vissza kell szólni valamit? Vagy velük együtt nevessek én is?

2021. márc. 25. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Jelentsd fel őket.
2021. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Kapd már be, a magad dolgával foglalkozzál.

Én ezt mondanám.


De amúgy meg tényleg feldobtad nekik a labdát ezzel az MMS dologgal már bocs :D

2021. márc. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Erre konkrétan semmit nem kell mondani. Minden munkahelyen vannak ilyenek ráadásul ez teljesen normális hogy ezt megjegyezték. Nem rosszindulatból gondolom. Örülj neki hogy figyelnek arra amit mondasz és megpróbálnak hozzászólni valamit viccesen. Ez nem feltétlen piszkálódás.
2021. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tűnt sértőnek ez az mms-es visszaválaszolás, az tény, hogy az sms-ezés idejében volt divat az mms, azoknál, akiknek tellett ilyen luxusra az akkori kis fizetésekből. Kérdésre visszatérve, szerintem ne foglalkozz ezzel, utólag ezt megmagyarázni, megkérdezni kínos lenne, inkább figyeld, hogy más dolgokra miket mondanak, és ha sértőnek találod, finoman közöld, hogy neked ez nem esik jól. Ha ezután is tojnak rád, akkor sajnos te is tedd azt, és semmiben ne vedd fel a dobott labdát, csak a munkával törődj, nap végén meg felveszed a kabátot és kisétálsz.
2021. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez még az a kategória hogy nevethetsz velük rajta.

Mondhattad volna hogy nem postagalambbal hanem füstjelekkel vagy barlangrajzokkal akartál üzenni :D önirónia fontos

2021. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Mondj néha valami durvát de melóval kapcsolatban. Mondd hogy kiugrasz az ablakon ettől, f****m kivan meg ilyenek. Vágd a fölshöz a telót, ha hívnak, asztalhoz az egeret stb. Engem több helyen lenéztek de az ilyenek után lett respekt. Egyrészt ez az amit sokan nem mernek kimondani megtenni stb másrészt veled se szívesen packázik senki aki látja hogy bármikor kidobsz egy monitort a becsukott ablakon (jó ez kimaradt de ki tudja :))

Könnyű is kivitelezni ha eleve tele az ember töke a melóval meg főleg a sok gyökérrel ott bent.

2021. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!