Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátnőmmel, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, és most bosszúból csinálja?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel, mert folyton veszekedett velem(és mindig rám fogta, hogy én kezdtem)


Akármit csináltam nem volt jó, mondta, hogy ez nem kapcsolat ez egy szar, és az exével még mindig jó barátok voltak, és miattam nem éri meg a barátságukat feldobni.. nem érek annyit rájött.


Erre én dobtam ! kiadtam az útját.


Most elkezdte facebookon az egyik régi iskola társa képeit lájkolni akire régebben féltékeny voltam, mivel neki régen bejött a gyerek előttem, 1-2 évvel.


És most ugyebár lájkolgatja a képeit, ezt azért teszi, hogy engem hecceljen ?


Mivel én úgy is látom a falon, hogyha mást lájkolgat.. stb


szerintetek ?



2013. szept. 9. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a barátnőd sosem szeretett egy hülye pica volt.


Ezen kívül jó nagy gyerekes idióta vagy hogy ezzel a szaaar facebokos baromsággal foglalkozol.

2013. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiadtad az útját mert idegesített akkor az se érdekeljen kinek a képeit lájkolja.
2013. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acelsziv ***** válasza:
100%
tiltsd le a francba FB -ről és kész. Szakítottatok, ennyi. Ennek ellenére úgy rinyálsz, mint egy kislány.
2013. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jah persze, a barátnő ok nélkül veszekedett veled... úgyhogy inkább ott is hagytad, nehogymár magadba kelljen nézned és esetleg átgondolni, hogy mit csinálsz rosszul. szerintem nem kell neked kapcsolat, éretlen kis zöldalma vagy még.
2013. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 macintosh ***** válasza:
Utolsó! Te vagy lány vagy, vagy nem találkoztál még ilyen nővel pedig létezik. Az élő fába is belekötő, mindenben hibát és kivetni valót találó némber.
2013. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó :) én vagyok az előző. tényleg lány vagyok, és elhiszem, hogy vannak ilyen emberek akik ha nincs gond akkor kreálnak maguknak. de szerintem nem csak ennyiről van szó, aki csak ok nélkül kötekszik az nem fogja azt mondani hogy "ez nem kapcsolat, ez egy szar". Az ilyen kötekvők valójában nem szakítani akarnak, csak hisztiznek és drámáznak. aki viszont ilyet mond, az azon felül hogy kötekvő, nagyon elégedetlen valamivel, ami nekem azt jelenti, hogy a másik is hibás, ha másban nem akkor abban hogy egyáltalán nem tudja kezelni a csipkelődéseket, attól a személytől akit magának választott.
2013. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!