Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai negyvenes pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai negyvenes pasikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg 38-43 közötti pasit ismerek,akik sosem voltak még házasok,nincs gyerekük,20 éves nőket kergetnek. Szerintetek ez normális?


2021. aug. 10. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

"Én azért ennyi idősen már kicsit aggódnék,hogy ki fog látogatni idős koromban"



Ugyanaz, aki teged: a kaszas.



37F incel

2021. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Imádok így élni😅
2021. aug. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én egy ilyet ismerek, de ő tipikus incel annak ellenére, hogy extra jól néz ki. Mentálisan sérült. De a többi átlagos 40 körüli ismerősöm mind házas.
2021. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mi az az incel?
2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mai értelemben véve normális, ha az előzményeket is figyelembe vesszük. Ezen emberek akkortájt voltak gyerekek, amikor is a rendszerváltás történt. ott, mint tudjuk, sok lett a munkanélküliség, a megcsalás, a másik eldobása magamtól, a válások, sok egyszülős "kapcsolatok" alakultak ki, tehát egy xar mintát láttak az akkori gyerekek. Ma, amikor ugyanúgy tök bizonytalan egy munkahely, vagy maga az élet, egy ilyen háttértényező menték szerintem tök logikus, hogy nem akarnak sokan társat, gyereket... (Egy egyedülálló 39-es férfi)
2021. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom röviden összefoglalni, hogy szerintem mi az oka. Ha érdekel leírom hosszabban is.

Szerintem a megváltozott női és férfi életpálya miatt van ez, mert míg a "régi" életpályák passzoltak egymáshoz, a mai "modern" életpályák sokkal kevésbé.

2021. aug. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
72%

Az is hozzájárulhat, hogy hiába szeretnénk a korban hozzánk illő 35-40 éves nőkkel ismerkedni, ők gyakorlatilag elérhetetlenek, vagy csak nagyon nehezen megközelíthetőek, míg a 25-35 éves korosztály sokkal fogékonyabb az ismerkedésre.

40/F

2021. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!