Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai negyvenes pasikkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai negyvenes pasikkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg 38-43 közötti pasit ismerek,akik sosem voltak még házasok,nincs gyerekük,20 éves nőket kergetnek. Szerintetek ez normális?


2021. aug. 10. 08:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Élik világukat, nincs felelősség. Nők sem házasodnak, soknak nincs gyereke, ez nemcsak a férfiakra igaz.
2021. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én azért ennyi idősen már kicsit aggódnék,hogy ki fog látogatni idős koromban stb :)
2021. aug. 10. 08:36
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Az, hogy nem értelmi társat keresnek hanem csak szexet, az nem normális.

De a mai vilagban gyereket vállalnia egy nőnek, ilyeneknek se normalis.


Szoval a nők normalisak hogy nem szülnek a nem normálisaknak.

2021. aug. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Valószínűleg 1972 és 1981 között születtek. Ennél többet nem mondhatunk el róluk általánosságában.


Az, hogy te csak ilyeneket ismersz, ez megfigyelési hiba. Én is ismerek pár negyvenest, ebből az egyik elvált és azóta is kb. mindent a gyerekeiért tesz, az összes pluszmunka, túlóra, fusi pénzt a gyerekeinek ad/rájuk költi. És egy másik negyvenes nővel jött össze azóta, tehát nem kergeti a húszasokat.


A másik negyvenes akit ismerek, özvegy, ráadásul a felesége szülés közben halt meg a gyerekükkel együtt. Ez az ember ránézésre még mindig gyászol, talán mindig is fog - szerintem ez teljesen érthető is. Amúgy kiemelkedő tagja a városomnak, szociális munkákkal tölti ki az űrt az életében. És mivel van normál munkája, így ez gondolom nem kényszer.



De ez sem jellemzi a negyveneseket, ez is csak a megfigyelő aktuális látószöge. Ahány negyvenes, annyi életút!

2021. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindegy neked mit csinálnak? Úgy élik az életüket ahogy akarják.
2021. aug. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
#5 Lehet, hogy ez a korosztály illik a kérdezőhöz és el van szomorodva a felhozatal miatt. Én is így vagyok vele, előbb lenne 15 évvel fiatalabb pasi mint velem egyidős vagy 2-3 évvel idősebb. Szomorú az egész.
2021. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom, de én imádom őket. :)
2021. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Jól csinálják.
2021. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki házas/kapcsolatban élő volt és ekkorra maradt egyedül vélhetőleg megviselte a hosszú kapcsolat megszakadása akár lelkileg, akár anyagilag, ezért valahol érthető,hogy óvatosan köteleződik el újra.Viszont szüksége van a szexre, ezért keres inkább kötetlen kapcsolatokat.

A 20-35-ig korosztály ha válik még könnyebben td talán új életet kezdeni mint egy negyvenes.

Az 50-60 éves pedig vagy egyedül marad, vagy tartós kapcsolatot keres, már nem vágyik futó kalandokra.

2021. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%
Igen , normális.
2021. aug. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!