Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátotok "belsejébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok "belsejébe" szerettetek bele, vagy a külsejébe is?

Figyelt kérdés

úgy értem, lehet úgy is beleszeretni valakibe aki kezdetben nem tetszik de ha megismered, megszereted?

tehát a külső elhanyagolható?

nektek már rögtön bejött a barátotok külsőre vagy nem de aztán mégis megszerettétek?


2010. aug. 28. 22:04
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Szia, egy picit alapból is tetszett, aztán beleszerettem a lelkébe is, ennélfogva szebbnek láttam a külsejét is :)
2010. aug. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
először megteccett a külsője, aztán megismertem és beleszerettem:)
2010. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Látom, mindenkinél kicsit másképp alakult.:)

Még jöhetnek!:))

2010. aug. 30. 20:19
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez képmutatás.


Ha valaki nem tetszik nem megyek oda hozzá...

Ezel mindenki így van. Lehet, hogy másnak ő a tökéletes pasi, hogy ha neked nem tetszik külsőleg. Ez relatív.

2010. aug. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Utolsó: a nagyon nem tetszik és az álompasi között azért van néhány fokozat. Az teljesen reális, hogy pl. általában zavar a szőke haj, és mégis szerelmes leszel egy szőke srácba.
2010. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak igaza van.:))
2010. aug. 31. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!