Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátotok "belsejébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok "belsejébe" szerettetek bele, vagy a külsejébe is?

Figyelt kérdés

úgy értem, lehet úgy is beleszeretni valakibe aki kezdetben nem tetszik de ha megismered, megszereted?

tehát a külső elhanyagolható?

nektek már rögtön bejött a barátotok külsőre vagy nem de aztán mégis megszerettétek?


2010. aug. 28. 22:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Nem volt még barátom,tehát a kérdésre konkrétan nem tudok válaszolni,de leírom a véleményemet.


Igenis fontos a külső.De nem olyan értelemben,hogy a legújatt pasi trend alapján ötlözzön vagy ilyenek.

Legyen ápolt,alkalomhoz illően öltözzön.Nagyon visszataszító a büdös lehellet vagy izzadságszag és egyéb ilyen dolgok.Tehát ezek miatt igen,fontos a külső is.De az tök mindegy,hogy kék vagy barna a szeme,rövid vagy hosszabb a haja.Ha szeretem akkor szeretem kék szemmel is,hiába,hogy a barna jobban bejön vagy fordítva.

15/L

2010. aug. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk én nem is veszem egy kalap alá hogy valaki igénytelen vagy csak genetikailag nem a legjobb :)
2010. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Az ápoltság alapvető.
2010. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Persze, az ápoltság nagyon fontos.:)

Én nem is arra gondoltam, hanem magára a külsőre.:)

2010. aug. 28. 22:25
 15/36 anonim ***** válasza:
26%

Belülről mindenki rózsaszín. Egyébként férfiak között is van olyan, akit csak a belső érdekel. Én!


Aláírás: Hasfelmetsző Jack

2010. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Jaj, de most komolyan.:)))

Tényleg érdekelnek a "valós" vélemények. xD

2010. aug. 28. 22:31
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
A stílus és a kisugárzás fontosabb.
2010. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Először a külseje tetszett meg, az a férfias vonzerő, kb. úgy kaptam rá, mint a mágnes :D Utána a humora, meg hogy a külső férfiasság belül is ott volt, szóval igazi férfi na. Végülis soha nem jöttünk össze, nem is baj, őt úgy szeretem mint meghódíthatatlan, elérhetetlen, ha az enyém lenne nem lenne varázsa :D

Egyébként arra is van példa, amit te mondasz :) Láttam ilyet már nem egyet :)

2010. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

"Belsejébe", idézőjelbe tettem.

És mióta vagy lány? xD xD

2010. aug. 28. 22:56
 20/36 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy egyidőben zajlott a kettő. Mikor megismertem, azonnal feltűnt, hogy milyen gyönyörű a szeme, de ezt sok ismerősömről el lehetne mondani. Aztán ahogy fokozatosan közelebb kerültünk egymáshoz, úgy szerettem meg a belső tulajdonságait, de emellett elkezdett vonzani külsőleg is,
2010. aug. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!