Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A barátotok "belsejébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A barátotok "belsejébe" szerettetek bele, vagy a külsejébe is?

Figyelt kérdés

úgy értem, lehet úgy is beleszeretni valakibe aki kezdetben nem tetszik de ha megismered, megszereted?

tehát a külső elhanyagolható?

nektek már rögtön bejött a barátotok külsőre vagy nem de aztán mégis megszerettétek?


2010. aug. 28. 22:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beleszeretni olyan emberbe aki nem tetszik.
2010. aug. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
100%

Sziaztok,hát én eleinte gyülöltem a mostanani páromat,mer idegesitett ha találkoztunk ugy nézett majd elesett :)

nemtetszett de miko bátorsága lett elémált beszélgetni akk sem teteszett de a gyönyörü kékl szemein megakadt a szemem egyre több találkozás után rájöttem h milyen aranyos kedves és szeretetre mélto,de mindig aztmondtam h nemtetszik..aztán láss csodát immára 3 éve vagyunk együtt és mostmár tetszik és nagyon IMÁDOM :) és szerintem is hazudik aki aztmondja h csak a belső számit...mer ez nem igaz sok szerencsét mindenkinek :)

2010. aug. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
a külseje oan átlagos volt, de persze mostmár nagyon tetszik=P de amikor meglátam nem az az álom pasi volt akiért folyt volna a nyálam vagy valami, szal teljesen átlagos, de belülröl olyan gyönyörüség hogy nem lehet szavakba önteni =O és már szakitotunk 4 honapja, a szerelem is elmult de még mindig egy gyönyörüségnek mondom el a belsejét szoval huuu:D
2010. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
75%

Szóval szerintem nem a való világban él a legtöbb itt kommentelő, vagy csak szimplán szerencsés a pasijuk.

A kinézet a mai világban kb 90%, hogyha nem nézel ki jól, még az értelmes, mondjuk 10/9 csajok szóba sem állnak veled... A full kategról meg ne is beszéljünk!!!

2010. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Ha nem kifejezetten ijesztő, akkor nem számít a külső. Az összes eddigi barátommal úgy jöttem össze, hogy leveleztünk vagy beszélgettünk (de inkább leveleztünk, szóval nem személyesen), és megszerettem. Akkor aztán úgy meg tud tetszeni...

Azt hittem, nem bírom elviselni, ha egy férfi szőke. Aztán mégis sikerült beleszeretnem. Ennyit számít...

2010. aug. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 gabriell88 ***** válasza:
100%

Én nem külsejébe szerettem bele, hisz azt jó pár hónapig nem is láttam...interneten ismerkedtünk meg és bevallom nem is kértem róla képet(társkeresőn egy rajzfilm figurás képe voltXD)Majd mikor megbeszéltük az első randinkat, akkor kértem képet róla, de csak azért h megismerjem, addigra már egészen megszerettem,és nem csalódtam .. eddig:P

Szal mire sorkerült a randira, h ugye a külsőre is szemügyre vegye az ember a másikat, addigra már egymásba gabajodtunk:D

2010. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
50%

fogadjunk hogy akik eddig azt írták hogy a barátja "belsejébe" szeretett bele azoknak a fele még szabadlábon lévő szociopata:D:D

és nem nagy az esély hogy összejöjj egy szerinted csúnyával. max akkor ha mindenképp muszáj a közelében lenni(munaktárs,haverod haverja)

2010. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
A ülső ami megfog és a belső ami megtart vagy épp ellenkezőleg.
2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Én a neten ismerkedtem meg a barátommal,és sokáig nem láttam róla képet, nem is találkoztunk,stb.Mégis nagyon hamar beleszerettem már csak a belső tulajdonságai miatt is.Aztán láttam róla képet,webcamoztunk,majd végül találkoztunk,és a külseje is megfogott:)
2010. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel a dologgal úgy vagyok, hogy aki azt mondja,hogy a küldő nem számít az nem mondd igazat.

Én elsőre a külsőt nézem, majd megismerkedem a pasival közelebről, és ha a belső értékei is olyan jók akkor randizom tovább vele.

De akinek nem olyan megnyerő elsőre a külseje, én adnék neki egy esélyt mert attól lehet humoros és nagyon jófej ember...:)

2010. aug. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!