Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok, így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér vagyok, így már sosem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Nem az arcommal van gond, az szép és szimmetrikus, a hajam meg dús, hosszú, barna, de nagyon kövér vagyok. Már megőrülök, hogy nem vagyok 50 kilós lány, ááá. Még egy ideig biztos nem fogyok le, mire lenne barátom, addigra már 20 leszek kb. Társkeresőn regeljek vagy mi? Élőben ha meglátnak, biztos elmegy majd a kedvük:(

16L


2010. aug. 28. 21:25
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Kérdező diéta+sport.

Böngészd a [link]

Itt az alapismeretek.Kezdjél el kondizni a tánc mellé.

Plusz a leírtak alapján kajálj,hagyd el a szemetet,teljesen sose egyél belőlük.

És tudom ajánlani a The Secret-A Titok című könyvet,plusz az edesviz.hu könyveit ilyen pozitív gondolkodásról szólnak.Tűzz ki egy célt,írd le és ragasz ki mindenhova télleg.

52-55kg és bomba nő leszel,a 65 az nagyon sok,és nem bántani akarlak.


Remélem segítettem


23F

2010. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Megint az első vagyok!


Szeretnék egy tapasztalatot megosztani veled.

Egy ismerősöm fogyni akart.3 éves kora óta versenyszerűen sportol,szép eredményekkel.A versenysúlya eléréséhez le kellett volna adnia 3 kg-t.Mindig azt mondta,hogy milyen kövér,nagy a hasa,a combja.Tényleg nem úgy néz ki,mint egy topmodell,de azért mert izmos.Többen mondtuk neki,hogy nem kell fogynia,nagyon jól néz ki.Nem hallgatott ránk.

Reggelire nem evett semmit,a suliba max. egy fél szendvicset,volt amikor azt sem.Azt mondta,hogy az ebédjének a felét is mindig kiöntötte vagy a tesója megette.Este alig evett pár falatot.

Na ezt nevezem koplalásnak.Aztán amikor elkezdett rendesen enni,hízott.


Úgyhogy ezt a csak vizet iszol dolgot sürgősen felejtsd el.

A szervezetednek szüksége van a tápanyagokra és ha nem kapa meg,akkor raktározni fog.Aztán ha újra eszelmajd hízol.

Többet érsz azzal,ha nem eszel semmilyen rágcsálnivalót és nem iszol curkos üdítőket.Igyál vizet és gyógyteákat.Nagyon finom teák vannak,még ízesítés nélkül is finomat,de ha akarod mézzel lehet ízesíteni.

Egyél több gyümölcsöt zöldséget,csinálj salátákat.

+tipp:kóstold meg a zabkását.Finom,egészséges és laktató.

A boltban zabpehely néven keresd.

Annyi az egész,hogy egy mélytányérba teszel zabpelyhet,annyi tejet öntesz rá,hogy épphogy ellepje és bedobod a mikróba 1 percre.Utána mézzel ézesítheted és tehetsz bele gyümölcsöket.Pl.őszibarackkal nagyon finom;)


Én mostanában inkább ezt eszem reggeli kenyér helyett és imádom.

A mozgások mellé + tipp,ahova tudsz menj gyalog vagy biciklivel:)

15/L

2010. aug. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

168cm 65kg nemvagy kórosan elhizott de azért van felesleg az tény jaés ezek a kommentelök "hogy ne aggodj vannak akik telteb lányokat szeretik"

ezek nagyon kedvesek csak éppen a fiuk 99%nemien szoval erre ne alapozz 1haverom sincs aki szeretné kövér nöket.

az a lényeg zabálás mennyisége összhangban legyen fizika tevékenységel és akkor nemlesz baj

16/f

2010. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:

na,ezek kicsit röhögtem:D

még hogy dagadt:D

egyébként nem lehetsz rossz...merre laksz egyébként?

2010. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Tegnap 00:52-es! Te hülye vagy! :)

Még jó, hogy nem te döntöd el, hogy ki a nő és ki nem! :) Gondolom, te tökéletes vagy! Biztos egy gyönyörű, nők kedvence lehetsz!

Ha hiszed, ha nem, én 120 kilóval minden r'n'b clubban Pesttől Bécsig VIP vendég voltam! A botsáskák hiába rázták magukat félmeztelenül a dj pult előtt, a dj hozzám jött a szünetében iszogatni meg táncolni!!!! Nem volt olyan, hogy ne kaptam volna meg bármelyik pasit, amelyikre ráböktem, hogy ma estére őt akarom! Nem semmi önbizalomerősítő. :) :) :)

Na, mindegy. :) Nem kell bizonygatnom neked semmit, csak azért írtam, hogy hangsúlyozzam a magabiztosság és a kisugárzás is rendkívül fontos! :)

Kedves Kérdező! Te meg egyáltalán nem vagy kövér, fogyj ésszel, ha úgy érzed szükséged van rá! :) Ne vidd túlzásba, az egészséged többet ér! Inkább szórakozz, érezd jól magad, attól az önbizalmad is megerősödik, és nem lesz olyan hamis önképed, hogy kövér lennél ezekkel a méretekkel, mert ez igenis hamis kép! NEM vagy kövér! Sok boldogságot! :)

2010. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
11:20, nem "zabálni" szoktam, hanem enni. De ha te azt szoktál, akkor te sem lehetsz valami igényes srác. Mellesleg kétlem, hogy a fiúk 99%-ának ízlését ismernéd.
2010. aug. 30. 19:38
 37/37 anonim válasza:
Az anyámnak azt az ideges úristenit 168 centi, 65 kiló és nagyon kövér! Hát beszarok! Te nem kövér vagy hanem anorexiás! Mi lenne ha nem 65 kg lennél hanem 110? Akkor mondhatnád h kövér vagy!m
2011. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!