Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok, így már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér vagyok, így már sosem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Nem az arcommal van gond, az szép és szimmetrikus, a hajam meg dús, hosszú, barna, de nagyon kövér vagyok. Már megőrülök, hogy nem vagyok 50 kilós lány, ááá. Még egy ideig biztos nem fogyok le, mire lenne barátom, addigra már 20 leszek kb. Társkeresőn regeljek vagy mi? Élőben ha meglátnak, biztos elmegy majd a kedvük:(

16L


2010. aug. 28. 21:25
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:

Mi az a nagyon kövér?Ha írnál adatokat,könnyebb lenne.


Egyébként biztos van akit nem zavar,ha nagyobb darab vagy,főleg,ha egyenletesen oszlik el rajtad a fölösleg.


Ha pedig ennyire zavar tegyél ellene.Nem kell kondiba járni és koplalni.Csak figyelj az étkezésre és mozogj kicsit többet.Menj sétálni a barátnőiddel,tornázz otthon.

Nézz utána a neten,ha érdekel:)


15/L

2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
szia. ne keseredj el. mert valamelyik fiúnak a vékony lányok jönnek be, valamelyiknek a teltebb lányok jönnek be. volt egy barátmöm aki ugyanebbe a szituba volt mint te, és már 2 éve nagyon boldog a párjával. rátalált a szerelem. biztos rád fog találni és össze jösz a nagy ö-vel. amugy nem a külsö a lényeg, hanem a belső. ha szeret valaki nem a külsödért fog, hanem a belsödért.
2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akiknek a kerek idomok tetszenek. milyen magas vagy és hány kiló? arányosan vagy duci?
2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
butaság!!!vannak olyan fiuk akik kimondottan a teltebb lányokra buknak:)
2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom van nagyon sok olyan srác akinek megtetszel majd sokan szeretik a teltebb nőket bocs én annyira nem de viszont beszélgetni jó velük és nem megy el az életkedvem se amikor rájuk nézek ne haragudj ha meg sértettelek amúgy mutass privibe képet és akkor mondok véleményt mert igy nehéz 1 kicsit:/
2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

A mosolygós,a magabiztos nőket szeretik a pasik,akik ápoltak,és adnak magukra.Akiknek nincs kisebbségi komplexusok,akik kedvesek,nyíltak és bátrak.

Fontos,hogy akkor e keseredj el,ha nem sikerül,hogy edzd a testedet,és fejleszd az önbizalmadat.ne ad fel az álmaidat,és ne hagyd,hogy néhány primitív ember elvegye a kedvedet az egésztől.

2010. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
168 centi, 65 kiló. Elmehetnék duci modellnek. Egyszerűen hányok magamtól és legszívesebben itt hagynám ezt a szemét világot
2010. aug. 28. 21:30
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

ugyan már, önbizalom!

LEsz olyan fiú aki átlát majd a felszínen és téged fog szeretni nem pedig a seggedet! Elképzelhető hogy kevesebb, de az valószínűleg értékesebb... Gondolj bele: nálad sokkal csúnyább lányok is találtak már párt maguknak, neked is menni fog! Minden más szép rajtad, ne aggódj. Ha annyira zavar a súlyod, tegyél ellene, de ne félj, lesz aki így fog szeretni ahogy vagy :)

2010. aug. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
na én meg azthittem tényleg kövér vagy... járj el kocogni egy héten kétszer háromszor és jó alakod lesz.
2010. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
69%
A sírásba fektetett energiát vesd diétába és mozgásba inkább.
2010. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!