Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek?! (rövid a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek?! (rövid a kérdés, magyarázat hosszabb XD)

Figyelt kérdés

A múlt évben volt egy barátom.Legyen X. Többször jártam vele (4×). Vagy Ő, vagy én meguntuk a dolgot. Eltelt egy év.

Én találtam egy másik fiút. Kedves, aranyos, meg minden. Tényleg, akár egy lelkitárs. Ő szeret engem. Tulajdonképpen én is Őt. De valahogy X még hiányzik, de nagyon. Úgymond az a tipikus adonisz. Olyan, akire mindig is vártam. Csak elég gyerekesen viselkedtem, és elszalasztottam.Teljesen tanácstalan vagyok.. Mostanában rámír msn-en. Meg beszélgetünk. De valahogy vissza szeretném hódítani. Vagyis,hogy legalább még egy esélyt adjunk egymásnak.Szerintetek mit kellene tennem?!


2010. aug. 28. 13:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

katka127 kösszi ^^


Így is lesz. Amúgy meg a másik fiú. Ő vele a kapcsolat csak alakuló lenne. De meggondolom erősen. Mert szerintem megbánom, bárhogy is döntök. Amilyen szerencsétlen vagyok..

2010. aug. 28. 14:04
 12/17 Angyalihang válasza:
Én is ilyen szituban vagyok. Csak nekem ovis szerelem akihez visszamentem. szerintem ha annyiszor elmentél tőle,annak oka volt.Lépj túl rajta, és kezdj újra.Mondjuk miért hagytad ott??az is egy fontos szempont.
2010. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Mert, meguntuk egymást.Vagy nem tudom. Kiszerettem belőle. Aztán Ő belőlem.. Stb..


De most ott vagyok, hogy szeretnék visszamenni hozzá. Egy kapcsolat zárulhat csókkal?! Hogy jön ez már ki?!

2010. aug. 28. 16:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Hagyd ott X-et:D
2010. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ha vissza szertnél menni ted meg figyi probálj meg vele beszélni de a másiknak adig ne mongy semmit és ha aztmondja hogy nem akkor felejcsd el.Ha igen akkor hagyd ott a másikat és probáljátok meg az x el újra:) Remélem sikerel jársz:)
2010. aug. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Hm.. változott a terv.. Úgy néz ki, hogy X ismét/még mindig szeret.. de amikor ott vagyok, hogy na beszélni kellene vele, akkor elbizonytalanodom S:
2010. okt. 1. 18:51
 17/17 A kérdező kommentje:
Összejöttünk. És úgy szeretem, mint eddig még senki mást. És Ő is engem (L)
2010. okt. 9. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!