Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek?! (rövid a kérdés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek?! (rövid a kérdés, magyarázat hosszabb XD)

Figyelt kérdés

A múlt évben volt egy barátom.Legyen X. Többször jártam vele (4×). Vagy Ő, vagy én meguntuk a dolgot. Eltelt egy év.

Én találtam egy másik fiút. Kedves, aranyos, meg minden. Tényleg, akár egy lelkitárs. Ő szeret engem. Tulajdonképpen én is Őt. De valahogy X még hiányzik, de nagyon. Úgymond az a tipikus adonisz. Olyan, akire mindig is vártam. Csak elég gyerekesen viselkedtem, és elszalasztottam.Teljesen tanácstalan vagyok.. Mostanában rámír msn-en. Meg beszélgetünk. De valahogy vissza szeretném hódítani. Vagyis,hogy legalább még egy esélyt adjunk egymásnak.Szerintetek mit kellene tennem?!


2010. aug. 28. 13:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2010. aug. 28. 13:25
 2/17 anonim ***** válasza:
:) Beszélj a sráccal h még bejössz e neki.ha nem akkor go X:D
2010. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezd meg hogy van-e még 1 esély számodra ha nincs akkor foglalkozz az új sráccal ha van akkor meg el kell búcsúznod az új fiútól de én ezt utálom a nőkben szereznek 1 új pasit de vissza akarják szerezni a régit és szét törik az újnak a szívét:(:(:((:(
2010. aug. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
a szex az egyetlen esély
2010. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
iksz dé
2010. aug. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Valami logikásabb ötlet?!
2010. aug. 28. 13:35
 7/17 anonim válasza:
kérded meg a fiút ha azt mondja jó akkor jó ha azt hogy NO akkor go.
2010. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
S
2010. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
kérded meg a fiút ha azt mondja jó akkor jó ha azt hogy NO akkor go. más szóval az élet rohan elöre te se nézz hátra.
2010. aug. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsi .. szerintem beszélj meg valahogy egy talit és abol ahogy ott viselkedik abol levonhatod hogy tetszel e még neki és ha nem mondja vagy nem látszik kérdezz rá bátran.. vagy ha nem megy akkor probálj barátkozni vlee és úgy majd ahogy alakul ha tetszel neki lépni fog.. de elöször is döntsd el mit akarsz a mostani barátodtól ha semmit akkor ne játsz vele mert ez igy nem jó 2 pasid nem lehet egyszere!
2010. aug. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!