Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igaz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik!! Ő egy vérbeli rocker azt hallotam az unokatesómtól h. van barátnője aki viszont az operát vagy az operettet szereti!! De én nem hinném hogy unokatesóm igazat mond!! Szerintem ez eléggé elképzelhetetlen!! Szerintetek lehet az h. egy rocker egy operettet v. operát kedvelő lánnyal jár??
2010. aug. 27. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz, nincs olyan fiú aki nagyon tetszik.
2010. aug. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibákért!!
2010. aug. 27. 17:45
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi a f*szért ne lenne igaz?! Én imádom a F1-et, a barátom meg rühelli, és mégis jár velem xD. Nem attól függ, h ki mit szeret, az a pasi is a csajt szereti, nem az operát /operettet . . .
2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
MINDEN lehetséges, ezt jegyezd meg.
2010. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

áháááá nemtom......:)

elképzelhető de nem biztos de előfordulhat :D

jah egyébként miért ne ????

2010. aug. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne igaz?Normális emberek abból nem csinálnak vitát,és nem úgy választanak bnőt/barátot, hogy milyen zenét szeret..:)
2010. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem igaz.


DE IGAZ!

DE NEM! DE IGEN!



NEM TUDOM!

Dehogynem!

De nem! Miiért nem?

2010. aug. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom nem csak a zenei izlésére gondolok. Csak nehéz lenne a fiút elképzelni egy olyan lánnyal aki nagyon más zenét hallgat mint ő de lehet hogy csak szerény a fantáziám!!
2010. aug. 27. 18:02
 9/14 anonim ***** válasza:

mi ez a zenefüggés? abszolut nem tudsz elvonatkoztatni tőle? hát max zenét nem együtt hallgatnak. de attol még lehet bennük rengeteg közös vonás is.

ilyen hülyeséget már... hogy miken birtok fennakadni...

2010. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az én barátom imásja a rákot, meg az ilyen tengeri g€ciket, de én még a halat is undorodva eszem meg! :D


Ő szereti az R&B-t, én meg megőrülök a nyávogó pasiktól! :)

2010. aug. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!