Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene arra reagálni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene arra reagálni, ha valaki pár napra eltűnik, majd?

Figyelt kérdés
Majd hirtelen megkeres valami ócska kifogással, hogy nem volt ideje. Ráadásul elvárná hogy örüljek, legyek hálás hogy van rám ideje. Úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, azaz folytassuk ott ahol abbahagytuk. Én ilyen pofátlanságnál egyszerűen nem tudok mit mondani, beszélni sincs kedvem a másikkal. Azt meg feleslegesnek tartom, hogy megmondjam a véleményem, hiszen nyilván a másik felet eddig sem érdekektem, ha képes ezt megtenni. Ti hogyan reagálnátok, vagy reagáltatok erre a helyzetre?
2021. júl. 15. 11:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Azt én nem tudom elhinni hogy valakinek napokig nincs ideje egy sms-re sem. Aki szerint létezik ilyen, az álmodozzon és csapja be magát. Az pedig tényleg hab a tortán, hogy mintha semmi sem történt volna, örüljek hogy jaj de jó... én erre képtelen vagyok.
2021. júl. 15. 11:58
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

A kommentfolyamban írt hozzászólásaid alapján neked már megvan a véleményed erről a dologról. Megerősítést vársz? Ez könnyű, igen, el kell küldeni a francba. :)


Nyugtass meg, hogy nem itt puffogsz és közben hagyod, hogy megússza ezt a viselkedést. Én is udvaroltam olyan nőnek, aki 2-3 napokra offolt. A második ilyen után hagytam a fenébe.

2021. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
12-es nekem kellene magyaráznom egy másik embernek hogy miért tartom gerinctelennek ezt?
2021. júl. 15. 12:44
 14/17 A kérdező kommentje:
Az ilyennel nem lehet mit kezdeni szerintem. Amúgy is nyilván érdektelen. Majd az élet visszaadja neki.
2021. júl. 15. 12:45
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

Azért van különbség aközött

Hogy a gyakorin megismert valakinek nem ír vissza az ember ,vagy egy barátjának. Van aki 2 nap levelezes után elvárná,hogy gyorsan írják vissza. Nemar? Még hogy így fog viselkedni biztos később is? Ha a neten megismert valakiből atvedlik egy számomra fontos személlyé,akkor nem. Addig meg legyen türelemmel.

2021. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Felnőtt párkapcsolatok a kategória, nem pedig távkapcsolatok. Tehát személyes ismerettségről, 3 hónapja tartó kapcsolatról van szó.
2021. júl. 15. 15:00
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát személyes ismeretségről, 3 hónapja tartó kapcsolatról van szó."


Ezt azért szerintem érdemes lett volna már a kérdésben leírnod, mert abból nem derül ki, hogy mire vonatkozik a "folytassuk ott ahol abbahagytuk".


Én nem az ő viselkedését kritizálnám, minősíteném, csak megírnám neki, hogy ez belőlem milyen érzést váltott ki, és megírnám, hogy részemről ez nem fér bele egy kapcsolatba.

2021. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!