Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli nők, ti hogy reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli nők, ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Ti hogy reagálnátok arra ha egy vadidegen, átlagos kinézetű férfi odamenne hozzátok az utcán és azt mondaná, hogy tetszel neki és szeretne ismerkedni?
2021. júl. 1. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, hogy tetszik-e a stílusa, hangja, külseje. Átlagos kinézetűből is sokféle van, aki nagyon bejön és sok, aki egyáltalán nem.

Sajnos nálam mindig olyanok szoktak próbálkozni, akik nem. :( Őket nyilván nem fogadom szívesen és próbálom lerázni.

2021. júl. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem érdekelne. Menjen csak a külsőségekre egész nyugodtan.
2021. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Megmondanám, hogy bocsánat, de van barátom. Akkor is, ha nincs. Nekem ez egy nagyon taszító módja az ismerkedésnek... Ha annyira tetszem neki, akkor legalább erőltesse meg magát, és ne csak odavágja, hogy tetszel. De amúgy sem szeretem, ha csak úgy odajönnek a semmiből anélkül, hogy én bármi jelét adnám, hogy kedvem lenne beszélgetni.

Ja, és ha helyes lenne, akkor is ezt mondanám. Nekem egy szép pofi nem kelti fel az érdeklődésemet...

2021. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinném, hogy átverés.
2021. júl. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem az ilyet.
2021. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondanék semmit, csak ignorálnám, mint egy szórólapost.
2021. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!