Mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha a barátotok elmondaná, hogy bántalmazták amikor gyerek volt?

2021. jún. 29. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
"nagyon sajnálom"
2021. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne meglepetés. Már jócskán benne vagyok a felnőtt korban és kiderült hogy jópár ismerősömet bántották gyermekkorában. A mi családunkban se volt ismeretlen ez a fogalom. Ezek a dolgok sokszor évek múlva derülnek ki. Szóval biztos végighallgatnám ha szóbahozta, talán elmondanám azt ami velem történt ha olyan a hangulatom (én se szeretek beszélni róla) de nem lepődnék meg.
2021. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Meghallgatnám, hogy mit szolnek az csak akkor ott derülneki, így nem tudom elképzelni.
2021. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám:



nNem vagy egyedül, engem is.

2021. jún. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"sajnálom, ha szeretnél beszélj róla, meghallgatlak" vagy valami ilyesmit, és megölelném
2021. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen végig hallgatnám,hogy mi bántja a lelkét. Ennek sajnos az életben következménye is lesz,hogy lelkileg nem tudja kiheverni, meg nem tud tovább lépni. Ha ez befejeződött akkor mindenképp ajánlanám neki,hogy egy pszihológus is segítsen rajta, ha meg még mindig bántalmazzák, akkor feljelenteném. Ha maradandó sérülései és bizonyítékai vannak akkor az eljárás (gondolom) azonnal elindul. És ez nem,nem azért mondom,mert gonosz vagyok,nincsen szívem. Ezt azért mondom,mert a gyereknek és a szülőknek is jobb lesz.
2021. nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy engem is. Meghallgatnám. Elmondanám nekicha készen áll rá és úgy érzi kérhet sehítséget. Elmondanám neki ha bármi baj van rám mindig számíthat.



kb. ennyi

2022. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!