Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szereted magad 10es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szereted magad 10es skálán? (Őszintén! )

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 14:54
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
igen.nem fuggok masoktol.es nem adok barki velemenyere...a barataim,a scaladom,elegha mellettem allnak...mert biztos vagyok benne,hogy az iskolatarsaim kozul az lyen kiis pl@z@pics@kn@k nem jovok be.:))
2010. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Én is pont ezzel értem el , hogy "javultam" 5-6 pontot a saját szemembe , hogy abbahagytam az azon való görcsölést , hogy mások mit gondolnak rólam .

Vannak hibáim amiért csúfolnak/csúfoltak , mint pl hogy harácsolok , vagy akár hogy nem vagyok kigyúrva mint állat (bár azért vmennyi izom rám is nőtt) , de mióta egyszerüen elengedem a fülem mellett ezeket a beszólogatásokat , azóta egy sokkal kellemesebb és élhetőbb életet élek .

Sztem te is kezdd ezzel az öngyógyítást , hogy

SZARD LE AMIT MÁSOK GONDOLNAK/MONDANAK RÓLAD !!

2010. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

6-7.

Ha sikerül év végéig a tervem,talán a 8-ast is elérem.

Fogyni akarok 8kg-t és kicsit izmosodni.Ez talán dobna eg y kicsit az önbizalmamon.Picit sárgák a fogaim,pedig nem cigizek.


Egyébként leginkább a belső tulajdonságaim miatt szeretem mag,csak ezt sokan kihasználják.Azt mondják a barátaim,hogy kedves,megértő vagyok.Szeretik,hogy velem őszintén tudnak beszélgetni és ha tudok segítek,tanácsot adok.Ez szerintem jó tulajdonság...Csak már párszor szívtam emiatt:(

15/L

2010. aug. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
44%

0

24/L

2010. aug. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

10

és ha mindenki utálna akkor is ugyanugy szeretném magam

2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
44%
Ha 1 a legroszabb pontszám akkor 1-et írok :)
2010. aug. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Zsebtigris*.* ***** válasza:

10-es skálán 10:PÉljen az önbizalom,és az optimizmus:)De nem vagyok egoista,csak meg vok elégedve magammal:P

15/L

2010. aug. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
10/9
2022. okt. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!