Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az oka? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az oka? :S

Figyelt kérdés
barátnőmmel 7honapja vagyunk együtt és sokszor nincs kedve a szex hez mi lehet az oka? nekem lenne kedvem de neki újon abban soha azt mondja jó meg minden de nincs kedve:S csak ez megy má 1 hónapja miért?? előre is kösz!:)
2010. aug. 26. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lehet minek az oka?
2010. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem miért csak elírtam:s bocs érte hanem mi lehet az óka hogy nem akarhat szerintetek
2010. aug. 26. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fel kellene dobnotok valamivel... pl uj pozok vagy hosszasabb előjáték ez sokat segit nekem is volt amikor nem volt kedvem hozzá de kitaláltuk mivel lehetne jobbá izgalmasabbá tenni... bár az is lehet h csak fáradt avyg tul nagy a hőség és nem szereti hogy teljesen leizzad közben... mi ezt is megoldottuk: közös zuhanyzás-fürdés :D hisz közben is lehet ezt azt ;)
2010. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez sok jót nem jelent.

Vagy kiszeretett belőled, vagy van valakije.

Kérdezz rá!

Ha leterel hagyd ott.

2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért nem akarja, mert nem izgatod fel eléggé. 5 percig keményen izgasd a csiklóját, és a farkad máris bent van a puncijában
2010. aug. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!