Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, a leírtak alapján szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, a leírtak alapján szerintetek szerelem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön, úgy még mint eddig senki. De nem nagyon ismerem, régebben párszor láttam, de csak egyszer beszéltünk, és azóta nem is láttam :(. De mindíg ő jár a fejemben, hogy milyen jó lenne legalább csak még egyszer látni, hallani a hangját. Mindíg az ő képeit nézem, vele álmodok, hallom a hangját (nyugii.nemvagyok hülye XD). És azt érzem, hogy belehalok ha nem fogom többé látni. Olyan szép szeme van, meg szép bőre, meg olyan cukii hangja :P


Ez szerintetek már lehet szerelem?


amúgy száma megvan, de nem merem felhíni.(neki nincs meg az én számom, de az övét ő adta meg nekem a kérésem nélkül, önszántából)


2010. aug. 25. 21:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm :)

majd írok privit. :DD

2010. aug. 25. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!