Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, a leírtak alapján szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, a leírtak alapján szerintetek szerelem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön, úgy még mint eddig senki. De nem nagyon ismerem, régebben párszor láttam, de csak egyszer beszéltünk, és azóta nem is láttam :(. De mindíg ő jár a fejemben, hogy milyen jó lenne legalább csak még egyszer látni, hallani a hangját. Mindíg az ő képeit nézem, vele álmodok, hallom a hangját (nyugii.nemvagyok hülye XD). És azt érzem, hogy belehalok ha nem fogom többé látni. Olyan szép szeme van, meg szép bőre, meg olyan cukii hangja :P


Ez szerintetek már lehet szerelem?


amúgy száma megvan, de nem merem felhíni.(neki nincs meg az én számom, de az övét ő adta meg nekem a kérésem nélkül, önszántából)


2010. aug. 25. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem, csak vonzalom! ^^
2010. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet az!:) Nálam is igy kezdődőött. Egyébként ha nem mered felhivni irj neki smst:) h van e kedve elmenni vhova vmi közös progit csinalni stb. Vagy ha rég nem láttad akkor először h emlékszik e még rád:D De ha megadta a számát magától akkor szerintem tuti van esély a dolgok kialakulására:)
2010. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
akkor mire vársz??? hívd fel v írj neki :)
2010. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen szerelem,csak nem belé,hanem egy ilyen külsejű általad kreált belsőkkel rendelkező fiúba vagy szerelmes.Vonzalom az van,de a szerelemhez ennél több kell,ahhoz ismernek kellene jó és rossz tulajdonságait,hogy azt mondhasd ismerem és pont így,ahogy van,szeretem.

Hol találkoztatok legutóbb? Ha visszamennél oda akkor lenne rá esély,hogy összefuttok? Nincs közös ismerősötök?

2010. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

öö..kb.2 hete találkoztunk, meg mikor dumáltunk olyan dolgokat tudott rólam hogy én csak lestem :OXD


de áá. olyan hülye vagyok.. nem merek neki írni,sem felhívni.. =/


de amúgy is a suli ha elkezdődik akk nem valószínű h fogom látni, max(jobb esetben)1 héten egyszer.

2010. aug. 25. 21:37
 6/21 anonim ***** válasza:

írj neki sms-t,de most!nincs abba semmi!hany éves is vagy?és ő?

írd neki hogy ő megadta a számát és te is tudatni akarod a sajátod,meg hogy mi újság vele.

és ne gondolkozz írj neki és küld el.nembaj ha a lány kezdeményez!ha ő is akar tőled valamit visszaír!


szóval írj neki most és írj ide hogy mi volt

sok sikert!

ja szerintem már eléggé belehabarodtál,de előbb bizonyosodj meg hogy ő mi térez!



24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak vonzalom ahogy már előttem is írták.
2010. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

köszönöm :))

most nem írok, de szerintem majd fogok. amúgy azzal az ürüggyel adta meg a számát hogyha van kedvem deszkázni vele akk hívjam.

2010. aug. 25. 21:40
 9/21 A kérdező kommentje:
amúgy én 14 ő 16
2010. aug. 25. 21:40
 10/21 A kérdező kommentje:
na leírom pontosan h mit mondott: "figy.adok egy számot.ha lenne kedved velem deszkázni vagy akármit csinálni hívj fel"
2010. aug. 25. 21:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!