Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez, a leírtak alapján szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez, a leírtak alapján szerintetek szerelem? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon bejön, úgy még mint eddig senki. De nem nagyon ismerem, régebben párszor láttam, de csak egyszer beszéltünk, és azóta nem is láttam :(. De mindíg ő jár a fejemben, hogy milyen jó lenne legalább csak még egyszer látni, hallani a hangját. Mindíg az ő képeit nézem, vele álmodok, hallom a hangját (nyugii.nemvagyok hülye XD). És azt érzem, hogy belehalok ha nem fogom többé látni. Olyan szép szeme van, meg szép bőre, meg olyan cukii hangja :P


Ez szerintetek már lehet szerelem?


amúgy száma megvan, de nem merem felhíni.(neki nincs meg az én számom, de az övét ő adta meg nekem a kérésem nélkül, önszántából)


2010. aug. 25. 21:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

írj neki!!!!!!!!!!!!

na!!!!

akkor járj oda deszkázni ahova ő is.


24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

mire vársz?ha ő ilyeneket mondott akkor biztos akar valamit.

írj már neki!!!!!!!



24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

ő már nem deszkázik. XDDDDD

meg abban a faluban lakik ahol a nagymamám, szal ott nem igazán tudna sehol deszkázni.. :D

2010. aug. 25. 21:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Hogyha egy internetes oldalon vársz megerősítést az érzéseidre, akkor szerintem ez nem szerelem. Persze, ez nem zárja ki hogy járjatok.
2010. aug. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

akkor nincs más hátra minthogy írj neki!!!!

ne légy gyáva,max nem kellesz neki.

de legalább tudni fogod!még mindig jobb ha arra gondolnál vissza hogy milyen gyáva voltál!!

gyerünk!!



24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
én csak arra vagyok kiváncsi, hogy mint külső szemlélők, mit gondoltok erről..
2010. aug. 25. 21:50
 17/21 A kérdező kommentje:
"24 éves anyuka" nagyon köszönöm a bíztatást. :) ha nem is ma, de még a közeljövőben írok neki szerintem :)
2010. aug. 25. 21:51
 18/21 anonim ***** válasza:

szóval...

ez vonzalom ami van köztetek.szerelemhez több idő kell,jobban kell ismerned a másikat!

eleinte én is nagyon vonzódtam a férjemhez és lásd azenyém lett.

én mentem oda hozzá először,én kezdtem el beszélgetni4


szóval tedd meg te is



24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

:)

erőt gyűjtök.éss írok neki majd :D

2010. aug. 25. 21:54
 20/21 anonim ***** válasza:

jól van.sok sikert kívánok neked az életben!!

és ha nem emellett a fiú mellett találod meg a boldogságot akkor majd eljön az akiért tudod hogy érdemes lesz küzdened.

ha gondolod akkor majd írj privit hogy hogy alakult.



24 éves anyuka

2010. aug. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!